نعمت زاده امروز در مورد قرارداد رنو به مجلس پاسخ می دهد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نعمت زاده امروز در مورد قرارداد رنو به مجلس پاسخ می دهد

یک عضو کمیسیون صنایع مجلس از حضور وزیر صنعت در جلسه امروز این کمیسیون برای توضیح در مورد قرارداد رنو خبرداد.

عکس   نعمت زاده امروز در مورد قرارداد رنو به مجلس پاسخ می دهد

حمید رضا فولادگر در گفت وگو با خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، با اشاره به اینکه وزیر صنعت امروز برای توضیح در مورد قراردادهای خارجی به ویژه رنو در کمیسیون صنایع حاضر خواهد شد، اظهارداشت: سهم ۶۰ درصدی رنو در قرارداد با ایدرو و چگونگی انتقال تکنولوژی یکی از سوالات اساسی نمایندگان است که قرارشده وزیر صنعت در این رابطه توضیحات لازم را مطرح کند.

وی با بیان اینکه حضور ایدرو در این قرارداد خلاف اصل ۴۴ قانونی اساسی است، افزود: باید کمیسیون صنایع را در جریان قراردادهای جدید خودرویی قرار گیرد.

به گزارش تسنیم، براساس قرارداد جدید رنو و ایدرو این شرکت فرانسوی توانست سهم ۶۰ درصدی قرارداد را آن خود کند و از طرف دیگر ایدرو به عنوان نماینده صنعت خودروی کشور سایت "بن رو" را به عنوان آورده خود در اختیار رنو قرارمی دهد. قرار شده "سیمبل و داستر" دو خودرویی باشند که در قالب این همکاری مشترک از سال ۲۰۱۸ در سایت بن رو تولید شوند.

این قرارداد جدید در دو فاز پیش بینی شده به نحوی که در فاز اول تولید ۱۵۰ هزار خودرو در سال و در فاز دوم ۳۰۰ هزار خودرو تولید می شود. در مجموع با احتساب قراردادهای قبلی مانند ال ۹۰ و ساندرو حجم تولید این شرکت در ایران به ۵۰۰ هزار دستگاه در سال خواهد رسید.

— با تشکر از انتخاب شما —

نگارنده : افسون غ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر جان بدهد سنگ سيه لعل نگردد
««« »»»
با طينت اصلی چه کند بدگهر افتاد

نعمت زاده امروز در مورد قرارداد رنو به مجلس پاسخ می دهد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال