کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس؟

در حالی هنوز قیمت نهایی مسکن مهر سه فاز پردیس اعلام نشده که بنابر اظهارات قائم مقام وزیر راه و شهرسازی در طرح مسکن مهر قیمت نهایی اعلام شده واحدهای طرح مذکور در فاز ۱۱ این شهر حدود ۱۰ میلیون تومان کاهش یافته است.

عکس   کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس؟

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، احمد اصغری مهرآبادی شب گذشته در گفت وگوی ویژه خبری شبکه دو سیما در خصوص وضعیت طرح مسکن مهر گفت: قرار شد امسال ۱۹۵۰ میلیارد تومان برای مسکن مهر پرداخت شود تا بتوانیم تا پایان سال ۳۰۰ هزار واحد را تحویل دهیم اما تاکنون این رقم پرداخت نشده است.

وی با یادآوری این که بانک مرکزی از ۲ میلیون و ۳۰۰ هزار واحد مسکن مهر به حدود ۸۴ هزار واحد تسهیلات نداد، ادامه داد: بنابراین مجموع مسکن مهر، ۲ میلیون و ۲۱۵ هزار واحد است که از این تعداد ساخت حدود ۶۰۰ هزار واحد در سال ۹۱ آغاز شد.

وی با اشاره به این که ساخت یک میلیون و ۹۱۵ هزار واحد به پایان رسیده و حدود یک میلیون و ۴۹۸ هزار واحد به مردم تحویل شده است، افزود: قراردادهای مسکن مهر در آغاز ۱۵ ماهه و حداکثر ۲۴ ماهه امضا می شد، اما ساخت برخی از این واحد ها ۵ سال طول کشیده و هنوز به پایان نرسیده است که مهمترین علت آن محدودیت منابع مالی بود و همچنین تورم بود.

قائم مقام وزیر راه و شهرسازی با اشاره به این که قیمت مسکن مهر در بیشتر شهرها مشخص است، اظهار کرد: بزرگترین مشکل ما در شهر پردیس است که به علت مشکلات مدیریتی قیمت را اعلام نکردند.

مهرآبادی ادامه داد: قیمت فاز ۱۱ پردیس ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام شده و قیمت بقیه فازها حداکثر تا یک هفته آینده اعلام می شود.

به گزارش تسنیم، تابستان سال گذشته بود که شرکت عمران پردیس قیمت نهایی ۷ میلیون و ۵۰۰ هزار تومان را برای واحدهای مسکن مهر فاز ۱۱ کوزو اعلام کرد. قیمتی که البته در ادامه ۲۵۰ هزار تومان به آن اضافه شد و بخشی از این واحدها با قیمت ۳۹میلیون و ۷۵۰ هزار تومان به متقاضیان مسکن مهر تحویل شده است.

حال در وضعیتی که متقاضیان مسکن مهر فازهای ۵، ۸ و ۹ در انتظار اعلام قیمت نهایی هستند که قائم مقام وزیر راه و شهرسازی قیمت واحدهای فاز ۱۱ را ۲۹ میلیون و ۷۰۰ هزار تومان اعلام کرده است، یعنی ۱۰ میلیون و ۵۰ هزار تومان کمتر از رقم اعلام شده قبلی.

*ضمن تشکر از حسن انتخاب شما، لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: خردمند غ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر دست رسد در سر زلفين تو بازم
««« »»»
چون گوی چه سرها که به چوگان تو بازم

کاهش ۱۰ میلیون تومانی قیمت نهایی مسکن مهر فاز ۱۱ پردیس؟

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال