مخلوط نشدن تکراری ها در شرکت گوگل درایو


با دیگران به اشتراک بگذارید

ترکیب نشدن تکراری ها در گوگل درایو

تصویر و عکس مخلوط نشدن تکراری ها در گوگل درایو

نحوه کار با گوگل درایو

سرویس گوگل درایو روز جدید به امکانات بیشتری مجهز می‌شود و یکی از این امکانات جدید، توانایی پیش گیری از ثبت اطلاعات تکراری است.

روش عملکرد این توانایی اینشکلی است:

هنگامی که فایلی را در گوگل درایو آپلود می‌کنید، وجود فایل مشابه با این فایل در سرویس گوگل درایو بررسی می‌شود و در صورتی‌که فایلی با نام مشابه موجود موجود باشد، فایل قدیمی‌تر با فایل جدید مخلوط شده و خلال ذخیره‌سازی فایل جدید روی فایل کهنه، فایل کهنه به‌عنوان یک نسخه ویرایش شده از فایل جدید در تاریخچه فایل به ثبت می‌رسد.

به مدد این توانایی از تکرار ذخیره‌سازی فایل‌های در بر می داری نام مشابه پیش گیری می‌شود و به‌عنوان مثال هنگامی که شما یک فایل را در چندین مرحله به‌روزرسانی کرده و دوباره روی سرویس خود آپلود کنید دچار افزونگی در اطلاعات نمی‌شوید، اما این نبود تکرار امکان می دارد در مواردی دردسرساز باشد، چراکه شاید بخواهید دو فایل با نام مشابه را روی درایو گوگلی خود نگه دارید.

به‌نظر شما روشی برای غیرفعال کردن توانایی نبود تکرار در گوگل درایو وجود دارد؟ پاسخ به این پرسش بله است و انجام آن نیز براحتی امکان‌پذیر است.

ابتدا فایل موردنظرتان را برگزیده و همچون دیگر فایل‌ها، آن را در سرویس گوگل درایو آپلود کنید.

بعد از اتمام عملیات آپلود، پنجره‌ای در پایین سمت راست صفحه برای شما به تصویر کشیده می‌شود که خلال اعلام اتمام عملیات آپلود، گزینه‌ای با عنوان Keep as separate file را نیز در خود گنجانده است. روی این گزینه کلیک کنید تا عملیات آپلود با غیرفعال‌سازی توانایی نبود تکرار به پایان رسیده و فایل شما به‌صورت یک فایل جدید و کاملا مستقل در کنار فایل قبلی نگه داشته شود.

**************************

گردآوری از: اردشير ظ.

اینترنت و شبکه در بخش آموزش و ترفند سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در شمار ار چه نياورد کسی حافظ را
««« »»»
شکر کان محنت بی‌حد و شمار آخر شد

مخلوط نشدن تکراری ها در شرکت گوگل درایو

TT / 52 — TP / 18%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال