ژنرال بازنشسته آمریکایی به شهادت دروغ درباره افشای «استاکس نت» اعتراف کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

ژنرال بازنشسته آمریکایی به شهادت دروغ درباره افشای «استاکس نت» اعتراف کرد

خبرگزاری فارس: ژنرال بازنشسته آمریکایی به شهادت دروغ درباره افشای «استاکس‌نت» اعتراف کرد

ژنرال بازنشسته آمریکایی امروز دوشنبه در دادگاه به انتشار اخبار محرمانه در رابطه با ویروس استاکس‌نت اعتراف کرد؛ ویروسی که برای حملات به برنامه هسته‌ای کشورمان دیزاین شده بود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، جیمز کارترایت ژنرال چهارستاره و بازنشسته نیروی دریایی کشور آمریکا امروز دوشنبه در دادگاه فدرال حاضر شد تا درباره اتهام افشای اطلاعات محرمانه حملات سایبری به برنامه اتمی کشورمان با توسل به ویروس استاکس نت توضیح دهد.

کارترایت از سال ۲۰۰۷ تا ۲۰۱۱ معاون رئیس ستاد مشترک ارتش بوده و طبق اخبار رسانه ها، وی از عوامل عمده دیزاین عملیات بازی های المپیک(ویروی استاکس نت) علیه برنامه اتمی کشورمان بود.

این ژنرال بازنشسته به دنبال افشای این عملیات در رسانه ها تحت بازجویی از سوی وزارت دادگستری قرار گرفته است.

حالا امروز وزارت دادگستری آمریکا اعلام کرده که این ارتشی سابق به اظهار اعترافات دروغین در جریان پرونده تحقیق درباره افشای اطلاعات محرمانه استاکس نت متهم شده است.

کارترایت در جریان تحقیقات فدرال در سال ۲۰۱۲ نقل کرده بود که او منبع خبرهای درز شده در کتاب انتشار داده شده توسط «دیوید سنگو» خبرنگار روزنامه نیویورک تایمز در خصوص ویروس استاکس نت نبوده است.

به گزارش رویترز، معاون پیشین رئیس ستاد مشترک ارتش آمریکا امروز در دادگاه فدرال به اظهار اعترافات و بیانیه های دروغین در روند تحقیقات تحقیقات فدرال اعتراف کرد

در کتاب انتشار داده شده توسط روزنامه نویس آمریکایی، تاکید شده بود که ویروس استاکس نت به منظور حملات به برنامه اتمی کشورمان دیزاین و مورد استفاده قرار داده شده بود.

—براى مشاهده مطالب مرتبط به بالای مطلب رجوع کنيد—

تهیه از : فرخ ز.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گفتم که کی ببخشی بر جان ناتوانم
««« »»»
گفت آن زمان که نبود جان در ميانه حال

ژنرال بازنشسته آمریکایی به شهادت دروغ درباره افشای «استاکس نت» اعتراف کرد

TT / 47 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال