روایت داعش از نخستین روز عملیات موصل


 گروه تروریستی تکفیری داعش اعلام کرد که در نخستین روز عملیات آزادسازی موصل، درگیری شدیدی بین عناصر داعش از یک سو و نیروهای عراقی، پیشمرگه و الحشد الشعبی از سوی دیگر صورت گرفته است.

یک منبع وابسته به داعش اعلام کرد که امروز درگیری های شدیدی بین داعش و نیروهای عراقی و الحشد الشعبی و پیشمرگه در شرق و جنوب موصل  رخ داد.

داعش اعلام کرد که عناصر آن امروز 12 «عملیات استشهادی» علیه نیروهای عراقی انجام دادند و پیشمرگه نیز عملیاتی را در محور الخازر در روستای «باصخره»، «بزکرتان»، «شاقولی»، «تارجلا» و «شیخ امیر» و با کمک نیروهای عراقی در محور الکویر در روستاهای «ابراهیم الخلیل»، «کانی»، «العباس» و «العداله» انجام داده است.

منبع داعشی گفته که اما نیروهای عراقی در ادامه درگیری‎ها متحمل خسارت مالی و جانی شدند؛ به گونه ای که مجبور به عقب نشینی شدند و به همین دلیل تنها موفق شدند بر سه روستای «العداله»، «ابراهیم الخلیل» و «بزکرتان» در جنوب شرقی موصل مسلط شوند، اما تلاش های نیروهای عراقی در محور جنوبی موفقیت آمیز نبوده است.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال