اسپانیایی مثبت ترین زبان است شادترین زبان جهان چیست؟


با دیگران به اشتراک بگذارید

اسپانیایی مثبت ترین زبان است شادترین زبان دنیا کدام است؟

تصویر و عکس اسپانیایی مثبت ترین زبان است		 خوشحال ترین زبان جهان چه چیزی است؟
سیناپرس: انسان ها علاقه دارند، چیزهایی که مثبت هستند را به دلیل بسپارند. روانشناسان این موضوع را قانون پلیانا می نامند و بر اساس یک فرضیه، این پایه مثبت به داخل زبان ها نیز راه مییابد.

 این به این معنا نیست که مردمان عبارات مثبت را نسبت به عبارات منفی بیشتر بهره میگیرند، بلکه به این معناست که عبارات منفی کمی برای استفاده در آن زبان وجود دارد. به امتحان در آوردن این کار به دلیل کمبود اطلاعات و دامنه گسترده داده ها، بسیار مشکل است و باید چندین زبان با یکدیگر مقایسه شوند. همچنین، هزاران فرد بومی برای هر زبان ، باید در رابطه با احساس که آن لغت خاص در آنها بوجود مییاورد نظر دهند و نتایج با مقیاس استاندارد عددی به تصویب رسانده شود.

امروزه اینترنت، تمامی این معضلات را حل کرده است: با بررسی منابعی مانند کتاب های گوگل، توئیتر، و مدیای آنلاین و همچنین با به وجود آردن این امکان که هزاران نفر بتوانند جزئی از یک تحقیق بزرگ آنلاین باشند و سوال نامه را پر کنند.

مطالعه تازه ای که نتایجش در Proceedings of the National Academy of Sciences  به چاپ رسید،  با به انجام رساندن این کار، ۱۰۰،۰۰ لغت شایع در ۱۰ زبان گوناگون جهان را که شامل انگلیسی، اسپانیایی، کره ای و چینی نیز می شد، مورد بررسی گذاشتند.

نتایج بدست آمده حاکی از آن بود که اسپانیایی مثبت ترین زبان در نگاه کن دیگر زبان ها بود و چینی کمترین  احساس مثبت را در افراد بوجود میاورد.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال