زهر عنکبوت افق جدیدی در معالجه بیماری سرطان


با دیگران به اشتراک بگذارید

زهر عنکبوت افق تازه ای در درمان سرطان

تصویر و عکس زهر عنکبوت افق جدیدی در درمان سرطان
کارشناسان بخش پژوهش دانشگاه ملی ایرلند نقل کرده اند که زهر چهارصد عنکبوت بومی این کشور در بر می داری خصوصیات دارویی است.
آنها برای انجام این امتحانها باید مقدار بسیار اندکی از زهر عنکبوت یا سایر موجودات را آماده کنند. این دانشمندان اضافه کرده اند که زهر یک نوع عنکبوت بومی غارهای شمال ایرلند قادر هست در درمان باکتری ها نقش داشته باشند.

استاد این دانشگاه با اشاره به مزیت زهر عنکبوت نقل میکنید: «به چشم مییاید زهر عنکبوت باکتری را از میان میبرد ولی سلول انسانی را از نگاه کن نمی برد.»

به گزارش فردانما،داشنمندان این مرکز تنها به عنکبوت اکتفا نکرده و خصوصیات دارویی زهر موجودات دیگر مانند عقرب، هزار پا و همچنین فواید درمانی اسفنج دریایی و یا جوهر هشت پا را نیز چک میکنند. افق های جدیدی در درمان و دارو گشوده میشود. این کارشناسان نقش داشتن زهر موجودات برای درمان مریضیهایی مانند سرطان را نیز چک میکنند.

**با تشکر از انتخاب شما**

نگارش: سيمين ت.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خاک ره آن يار سفرکرده بياريد
««« »»»
تا چشم جهان بين کنمش جای اقامت

زهر عنکبوت افق جدیدی در معالجه بیماری سرطان

TT / 45 — TP / 29%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال