رنو کوئید؛ جانشین ۳۰ میلیون تومانی ماشین پراید (۷ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

رنو کوئید؛ جایگزین ۳۰ میلیون تومانی پراید

تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پراید
قیمت رنو کوئید به عنوان جایگزین پراید در کشورمان مشخص شد.

امروز مدیر منطقه‌ای رنو در خاورمیانه در جریان نشست خبری خود از قیمت رنو KWID به عنوان جایگزین عمده پراید در کشورمان پرده‌ برداشت. پیمان کارگر، مدیر منطقه خاورمیانه رنو قیمت مدل کوئید را در حدود ۳۱ میلیون تومان اعلام کرد.

وی در ادامه افزود که این خودرو با همکاری سایپا تولید نمی‌شود و از احتمال تولید رنو کوئید با ایران‌خودرو گزارش کرد. کارگر دلیل عمده این کار را ایجاد فضای رقابتی آگاهی داشت و نقل کرد موضوع تولید مستقل این خودرو دور از ذهن نخواهد بود.

علاوه بر این، کارگر اعلام کرد: «مدل تولید شده‌ی رنو کوئید در کشورمان با نمونه‌ی تولیدی در کشور هند متفاوت خواهد بود و قصد داریم نشان سه ستاره را از EuroNCAP گیریم.

مدیر عامل رنو پارس حین ابراز امیدواری از به فروش رسان ۲۰۰ هزار سیستم رنو کوئید در بازار کشورمان، اعلام کرد به زودی ماشین های دیگری از نیسان نیز توسط پارس خودرو تولید خواهد شد.

به گزارش زومیت،رنو KWID با ظاهری شبیه ماشین های SUV در بر می داری پیشرانه‌ی سه سیلندر با توان خروجی ۶۰ اسب بخار و گشتاور ۷۲ نیوتن‌متر است که از سیستم سوخت‌رسانی انژکتوری و جعبه دنده‌ی دستی بهره می‌برد.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پرایدتصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پرایدتصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پراید

تصویر و عکس شماره ۵ ⇩تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پرایدتصویر و عکس شماره ۶ ⇩تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پرایدتصویر و عکس شماره ۷ ⇩تصویر و عکس رنو کوئید؛ جایگزین 30 میلیون تومانی پراید

____________________________________

گردآوری از: جهانگير ف.

تازه های علمی در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

فلک جنيبه کش شاه نصره الدين است
««« »»»
بيا ببين ملکش دست در رکاب زده

رنو کوئید؛ جانشین ۳۰ میلیون تومانی ماشین پراید (۷ عکس)

TT / 73 — TP / 32%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال