جلسه توجیهی مدیران مدارس میانه برای ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن


 

جلسه توجیهی مدیران مدارس میانه برای ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن، با حضور فتح زاده معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان‌ شرقی، مشایخی معاون عمرانی فرمانداری ویژه شهرستان میانه، صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه و کلیه مدیران مدارس منطقه میانه در سالن اجتماعات آموزش و پرورش میانه برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی آموزش و پرورش میانه، حیدر فتح زاده معاون آمار و اطلاعات سازمان برنامه و بودجه استان آذربایجان‌ شرقی در سخنانی با بیان اینکه ثبت نام اینترنتی سرشماری استان از سوم مهرماه آغاز شده است، افزود: ثبت نام اینترنتی سرشماری استان از سوم مهرماه آغاز شده و تا 27 مهرماه ادامه خواهد داشت.

وی ضمن تشکر و قدردانی از همکاری و همت مدیرمحترم آموزش و پرورش منطقه میانه در این سرشماری، از مدیران مدارس منطقه خواست تا برای ارتقاء جایگاه استان و بخصوص شهرستان میانه در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در اطلاع رسانی به خانواده ها از طریق دانش آموزان تمام تلاش وهمت خود را بکار گیرند.

صادقی معاون مدیر کل و مدیر آموزش و پرورش میانه در سخنانی ضمن تشکر و قدر دانی از مدیران مدارس در توزیع فرم های مربوط به ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن در بین دانش آموزان گفت:  شماها سکانداران علم و فرهنگ جامعه هستید  و میزان پیشرفت و رشد هرجامعه بسته به میزان دانش و علم و فرهنگ معلمان آن جامعه دارد.

وی در ادامه از مدیران خواست تا در 2 روز باقی مانده با تشویق دانش آموزان و ترغیب  خانواده ها میزان مشارکت خانوادها را در ثبت نام اینترنتی سرشماری نفوس و مسکن بالا ببرند.

[ منبع این خبر سایت صدای میانه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات