خشم برانکو از حرف های ستاره پرسپولیس


مهدی طارمی در بازی پرسپولیس برابر نفت تهران نسبت به تعویض خود واکنش خوبی نداشت و ناراحتی در چهره اش مشهود بود.

سابقه نشان می دهد بازیکنانی که در تیم برانکو ایوانکوویچ به تعویض خود اعتراض کنند سرنوشت خوبی در انتظارشان نخواهد بود هر چند که طارمی اعتراض مستقیمی انجام نداد.

با این حال طارمی به قدر کافی توانسته برانکو عصبانی کند چرا که پس از بازی در مصاحبه های خود به حمایت از رامین رضاییان پرداخت و مدعی شد زمان بازی کردن این بازیکن رسیده است.

وی روز گذشته نیز برای تکمیل اظهاراتش اعلام کرد منظورش این بوده که برانکو می تواند پست حسین ماهینی را تغییر دهد تا وی و رضاییان هر دو بتوانند بازی کنند.

این دخالت در کار مربی خشم برانکو را برانگیخته و او از طریق رسانه ها به طارمی پیغام داده که بهتر است سرش به کار خودش باشد و در کار کادر فنی دخالت نکند.

وی گفت: «طارمی به جای ارنج نیم من روی تکرار آقای گلی تمرکز کند.» برانکو همچنین با کنایه به حرف های مهاجم گلزن تیمش گفت: «طارمی هر وقت سرمربی شد رضاییان را بگذارد وسط.»

حالا باید دید برانکو برای طارمی تنبیه در نظر می گیرد یا اینکه با همین اظهارنظر از خطای او می گذرد.

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال