موبایل نوت ۷ روزانه بیچاره تر از روز گذشته


با دیگران به اشتراک بگذارید

گوشی نوت ۷ هرروز بدبخت تر از دیروز


تصویر و عکس گوشی نوت 7 هرروز بدبخت تر از دیروز

گویا نوت ۷ به مرگ خود نزدیک شده است و طبق آخرین اخبار ۵ کشور دیگر بهره گیری از این گوشی در وقت مسافرت با هواپیما را ممنوع کرده اند.

مرگ نوت ۷ نزدیک تر شد

بهره گیری از نوت ۷ چه به صورت خاموش یا روشن در خطوط هوایی کره جنوبی، چین، استرالیا، آلمان و ایتالیا رسماً ممنوع شد.

به دنبال اعلام غیرقانونی شدن بهره گیری از نوت ۷ در خطوط هوایی امریکا، سایر خطوط هوایی در اغلب کشورها دنیا نیز دستوری مشابه را صادر کردند.

بر این اساس کسانی که با خطوط هوایی کشورهای زیر پرواز می کنند، حق حمل نوت ۷ را نخواهند داشت: کره جنوبی، چین، هنک کنگ، استرالیا، نیوزیلند، سنگاپور، آلمان و ایتالیا، دوشرکت بزرگ هوایی تایوان! مالزی، کشور ژاپن نیز اعلام کرده با حامل نوت ۷ از راه قانونی برخورد خواهد شد.

Asiana، یکی از دو شرکت بزرگ هوایی در کره جنوبی حمل نوت ۷ در همه خطوط خود را غیر قانونی اعلام کرد. اغلب خطوط هوایی چین از جمله Cathay Pacific در دستورالعملی بهره گیری از نوت ۷ را ممنوع کردند.

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال