جایگاه های CNG غیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند


با دیگران به اشتراک بگذارید

جایگاه های CNG غیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند

خبرگزاری فارس: جایگاه‌های CNG غیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی نقل کرد: جایگاه‌های CNG غیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند.

منصور جلایر امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه از پلمب جایگاه‌های CNGغیر استاندارد در آذربایجان غرب گزارش کرد و بیان داشت: امسال ۴۱ جایگاه CNGبه علت نبود رعایت ضوابط استاندارد پلمب شدند.

وی با بیان این که به صورت مستمر از جایگاه‌های CNG استان بازرسی به عمل م‌آید، تصریح کرد: این بازرسی‌ها  به صورت ماهانه از جایگاه‌های CNG استان انجام می‌شود تا تمام موارد استاندارد رعایت شده باشد.

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی با بیان این که این بازرسی‌ها به منظور پیش گیری از حادثه احتمالی و پیش گیری از تخلف احتمالی جایگاه‌ها اجرایی میی‌شود، یادآور شد: ضروری است جایگاه‌های CNG عملکرد عالی ای در این خصوص داشته باشند.

این مسؤول با بان این که در ابتدا به واحدهایی که قوانین موجود در زمینه استاندارد را رعایت نمی‌کنند هشدارهای ضروری جهت رفع نقص داده می‌شود، بیان داشت: در صورت نبود توجه به هشدارها، جایگاه پلمب می‌شود.

جلایر با بیان این که ۱۱۳ جایگاه CNG در استان مشغول ارائه خدمات در این خصوص هستند، بر اهمیت رعایت ضوابط استاندارد در این جایگاه‌ها اشاره کرد  نقل کرد: یک اشتباه کوچولو در جایگاه‌های CNG یک عمر پشیبانی برا صاحب جایگاه و دریافت کنندگان خدمات خواهد شد.

مدیرکل استاندارد آذربایجان غربی با بان این که با هر نوع بی قانونی در این خصوص برخورد می‌شود، اذعان داشت: ضروری است صاحبان جایگاه‌های CNG نیز همکار ضروری را با اداره استاندارد داشته باشند.

این مسؤول با بیان این که بازرسی از جایگاه‌های CNG در سایر ایام سال نیز ادامه کشف خواهد کرد، نقل کرد: ضروری است تمام جایگاه‌های CNG از استانداردهای که قبلا توسط استاندارد اعلام شده‌اند برخوردار باشند.

**لطفا نظر خود را در مورد سايت سرزه در انتهاي صفحه براي ما بنويسيد**

نگارش: پرويز ظ.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بوی يک رنگی از اين نقش نمی‌آيد خيز
««« »»»
دلق آلوده صوفی به می ناب بشوی

جایگاه های CNG غیر استاندار آذربایجان غربی پلمب شدند

TT / 40 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال