بار سیگار قاچاق در چالدران به مقصد نرسید


با دیگران به اشتراک بگذارید

بار سیگار قاچاق در چالدران به مقصد نرسید

خبرگزاری فارس: بار دخانیات قاچاق در چالدران به مقصد نرسید

فرمانده انتظامی چالدران نقل کرد: بار دخانیات قاچاق در چالدران به مقصد نرسید.

امیر درستی امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در ارومیه بیان داشت: بنا به گزارشات مردمی دخانیات خارجی قاچاق توسط ماموران انتظامی، در شهرستان چالدران یافته شده است.

وی با بیان این که در این خصوص ۲۸۸ هزار نخ دخانیات قاچاق در این شهرستان کشف و ضبط شده است، یادآور شد: در این راستا یک نفر دستگیر و با تشکیل پرونده راهی مراجع قضایی شد.

فرمانده انتظامی چالدران با بیان این که ستاد مبارزه با قاچاق مواد مخدر شهرستان چالدران با تمام توان در راستای مبارزه با قاچاق انواع مواد مخدر و دخانی تلاش می‌کند، ادامه داد: در این راستا نیازمند همکاری تمام دستگاه‌های اجرایی هستیم.

این مسؤول با بیان این که با هرگونه قاچاق کالا و مواد مخدر در این شهرستان به شدت برخورد می‌شود، مرزی بودن چالدران را دلیل عمده سوء استفاده برخی افراد سودجو از این موقعیت برای قاچاق عنوان کرد.

راستی با بیان این که مرزی بودن چالدران زمینه سوء استفاده برخی افراد را فراهم می‌آورد، اعلام کرد: قاچاق دخانیات خارجی به قصد توزیع در سطح کشور از طریق مرزهای این شهرستان وارد استان می‌شود.

فرمانده انتظامی چالدران با بیان این که قاچاق ضربه جبران‌ناپذیری را بر چرخه اقتصادی کشور وارد می‌کند، بیان داشت: با مخلان نظم و امنیت در اقتصاد ملی به شدت برخورد خواهد شد.

این مسؤول با بیان این که اجازه نخواهیم داد عده‌ای به دلیل سوء استفاده شخصی چرخه اقتصادی را دچار لطمه کنند، اعلام کرد: نباید اجازه داد عده‌ای به دلیل منافع شخصی، منافع ملی را نادیده بگیرند و در این خصوص بدون اغماض با متخلفان برخورد خواهد شد.

***براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد***

نگارنده: ارجمند ش.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

به باد ده سر و دستار عالمی يعنی
««« »»»
کلاه گوشه به آيين سروری بشکن

بار سیگار قاچاق در چالدران به مقصد نرسید

TT / 30 — TP / 11%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال