سرشماری اینترنتی ۳۱۵ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد


با دیگران به اشتراک بگذارید

سرشماری اینترنتی ۳۱۵ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد

خبرگزاری فارس: سرشماری آنلاین ۳۱۵ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد

قائم‌مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن کهگیلویه و بویراحمد از سرشماری آنلاین ۳۱۵ هزار نفر در این شهرستان گزارش کرد.

علی شهابی نسب صبح امروز در مکالمه با خبرنگار فارس در یاسوج اظهار کرد: نام نویسی آنلاین خانوارها برای سرشماری نفوس و مسکن امروز سه شنبه و در ساعت ۲۴ به پایان خواهد رسید و امکان تمدید آن ضعیف به چشم مییاید.

معاون سازمان برنامه و بودجه استان کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: خوشبختانه نام نویسی آنلاین مردمان استان ما در این نقش تاکنون بسیار خوب بوده و نسبت به میانگین کسوری شرایط بسیار خوبی داریم.

قائم مقام ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان گفت: تاکنون و تا ساعت ۵:۳۰ دقیقه بامداد امروز سه شنبه نزدیک به ۳۱۵ هزار نفر از مردمان استان ما نام نویسی آنلاین کرده اند که به منزله نام نویسی بیش از ۸۴ هزار خانوار و معادل با ۴۴ درصد از جمعیت استان بوده است.

وی این نوع حضور و همکاری مردمان را بسیار خوب توصیف کرد و اضافه کرد: در حالی ۴۴ درصد از مردمان استان ما به صورت آنلاین نام نویسی در نقش سرشماری نفوس و مسکن کرده اند که میانگین کشور تاکنون ۳۵ درصد بوده است.

این مسؤول در ستاد سرشماری نفوس و مسکن استان کهگیلویه و و بویراحمد از رتبه یازدهم استان یک روز مانده به اتمام سرشماری آنلاین گزارش کرد و گفت: امیدواریم که مردمان استان یا یک عزم جدی تر در آخرین روز این آمار خوب را دوباره عوض کرده و رتبه استان را در نقش سرشماری آنلاین در سطح کشور از این خوب تر کنند.

شهابی نسب در ادامه با بیان اینکه بعد از این سرشماری به مدت یک ماه با حضور مأموران صورت خواهد گرفت تصریح کرد: از ۲۸ مهر تا ۲۸ آبان این کار را به انجام خواهیم رساند.

این مسؤول در بخش دیگری از بیانات خود با بیان اینکه کسانی که به صورت آنلاین نام نویسی کرده اند در این مرحله زمان آن ها گرفته نمی شود خاطرنشان کرد: آن ها تنها باید کد آماری خود را همزمان با مراجعه ماموران به آن ها تحویل دهند.

انتهای پیام۲۵۷۱/خ۳۰

______________________

تهیه و تدوین: آرمان ث.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باز مستان دل از آن گيسوی مشکين حافظ
««« »»»
زان که ديوانه همان به که بود اندر بند

سرشماری اینترنتی ۳۱۵ هزار نفر در کهگیلویه و بویراحمد

TT / 54 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال