برگزاری همایش ناجیان آب در چهارمحال و بختیاری


با دیگران به اشتراک بگذارید

برگزاری همایش ناجیان آب در چهارمحال و بختیاری

خبرگزاری فارس: برگزاری همایش ناجیان آب در چهارمحال و بختیاری

مسؤول مرکز فرهنگی و هنری شهر فرادنبه از برگزاری همایش ناجیان آب در این استان گزارش کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از شهرکرد، لیلا ربیعی امروز در همایش ناجیان آب بیان کرد: این همایش در راستای آموزش و آگا ه سازی در رابطه با روش های صرفه جویی در مصرف آب اجرا شد.

مسؤول مرکز فرهنگی و هنری شهر فرادنبه عنوان کرد: فعالیت هایی مانند داستان گویی، شعرخوانی، تحقیق و پژوهش اطراف موضوع آب در این همایش انجام شد.

وی بیان داشت: اجرای انیمیشن در رابطه با صرفه جویی در مصرف آب، یکی از بخش های اصلی تعلیمی در این همایش بود که کودکان و نوجوانان را به سوی صرفه جویی در مصرف این ماده حیاتی تشویق و ترغیب کرد.

ربیعی با اشاره به این که اصلاح الگوی مصرف از اهمیت فراوانی برخوردار است، خاطرنشان کرد: ضروری است خردسال با نحوه مصرف صحیح و به اندازه آب، آشنایی پیدا کند تا در آینده کمتر با معضلات مربوط به کمبود آب مواجه باشیم.

مسؤول مرکز فرهنگی و هنری شهر فرادنبه افزود: در این برنامه کارشناس منابع طبیعی در رابطه با منابع آبی، معضلات ناشی از کمبود آب و چگونگی بهره مندی از این نعمت الهی اطلاعات مفید و ارزنده ای را به اعضای این مرکز پیشنهاد کرد که امید است در آموزش کودکان در رابطه با مصرف صحیح آب نقش موثری داشته باشد.

وی به اجرای برنامه های گوناگون در این همایش اشاره و ادامه داد: پیشنهاد ارائه ایده از سوی اعضای این مرکز و انتخاب ایده های برتر و همچنین برگزاری مسابقه در خصوص موضوع همایش از بخش های عمده این برنامه است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد برپایی ایستگاه نقاشی با موضوع مصرف صحیح آب از بخش های جنبی این برنامه بود که به ۱۵ نفر از برگزیدگان در این ایستگاه نقاشی جوایزی اهدا شد و نمایشگاهی از آثار این ایستگاه نقاشی دایر و از آن توسط اعضا بازدید شد.

—با تشکر از حسن انتخاب شما—

گردآوری توسط : سياوش م.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

دولت عشق بين که چون از سر فقر و افتخار
««« »»»
گوشه تاج سلطنت می‌شکند گدای تو

برگزاری همایش ناجیان آب در چهارمحال و بختیاری

TT / 54 — TP / 17%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال