http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

کشف جسد دست و پا بسته مرد جوان /همسراولم کاردستم داد!

کشف جسد دست و پا بسته مرد جوان /همسراولم کاردستم داد!

مرد جوان دوزنه که با طرح دسیسه‌ای مرگبار، رمال جوان را به خانه‌اش کشانده و در فرصتی مناسب او را به قتل رسانده بود با ردیابی‌های کارآگاهان پلیس جنایی تهران شناسایی و دستگیرشد.

مقتول با همسرم ارتباط داشت

 از18 مهرامسال ودرپی کشف جسد دست وپابسته مرد جوانی توسط کارگران خدماتی شهرداری در حوالی جاده ورامین کلید خورد.همزمان با حضور بازپرس و کارآگاهان اداره دهم پلیس آگاهی تهران بزرگ درمحل حادثه، جسد برای شناسایی وتعیین علت وزمان دقیق مرگ به پزشکی قانونی انتقال یافت.ازسوی دیگرکارآگاهان درنخستین گام با بررسی پرونده افراد گم شده در پلیس آگاهی به سرنخ مهمی رسیدند.

چراکه همان روز زن جوانی با مراجعه به کلانتری 132 نبرد اعلام کرده بود همسرش بهنام-34 ساله- به خانه یکی از دوستان افاغنه‌اش به نام احمد رفته و به طورمرموزی ناپدید شده است. بنابراین اعضای خانواده مرد گمشده با حضور در اداره دهم و مشاهده تصاویر جسد کشف شده، بلافاصله اورا شناسایی کردند.

ازسوی دیگر با توجه به اظهارات همسر قربانی جنایت، کارآگاهان راهی محل سکونت احمد- 29 ساله-دریکی ازمحله‌های جنوب تهران شدند. اما دریافتند احمـد همزمان با ناپدید شدن مقتول، به صورت ناگهانی محل سکونتش را تغییرداده است.

در ادامه تحقیقات و با شناسایی همسر  متهم، تحقیقات از وی در دستور کارپلیس قرار گرفت و گفت: «شب جنایت همسرم مرا مجبور کرد تا به او بگویم که با مقتول ارتباط تلفنی دارم. بعدهم با بهنام تماس گرفت و او را به بهانه کشیدن قلیان به خانه‌مان دعوت کرد. داخل خانه بودیم که احمد با یک آجر چند ضربه به سر بهنام زد و او را کشت. پس از آن نیز جسد وی را در داخل یک گونی قرار داد وآن راشبانه با موتورسیکلت از خانه خارج کرد.

همسر احمد به کارآگاهان گفت: ازچند ماه قبل متوجه شده بودم همسرم قصد دارد با سفر به افغانستان بار دیگر ازدواج کند. ازآنجا که می‌دانستم پدربهنام رمالی و...می کند به خانه آنها رفتم تا کمک بخواهم.اما بهنام که درجریان مشکلاتم قرارگرفته بود اعتمادم را جلب کرد و به من نزدیک شد.اما همسرم زن دومش راهم گرفت ومرامجبورکرد با هوویم دریک خانه زندگی کنیم.من هم به ناچارقبول کردم.»

ازسوی دیگرکارآگاهان با ردیابی‌های پلیسی، مخفیگاه متهم به قتل را در یک ساختمان نیمه ساز در محدوده خیابان سبلان شناسایی کرده و درعملیاتی غافلگیرانه اورا به دام انداختند. «احمد» پس از انتقال به اداره آگاهی، دربازجویی‌ها گفت:حدود یک ماه پیش به تماس‌های تلفنی همسرم مشکوک شده بودم. از طرفی دیگر و طی همین مدت، تماس‌های تلفنی مقتول نیز با من زیاد شده بود و به بهانه‌های مختلف با من تماس می‌گرفت تا ببیند من کجا هستم! تا اینکه صبح روز حادثه با همسرم درگیر شدم و او را تحت فشار قرار دادم تا اینکه متوجه علت تماس‌های تلفنی مشکوکش شدم.

اوهم گفت: از چندی پیش و پس از آنکه من تصمیم به ازدواج دوم گرفتم، او نیز با بهنام طرح دوستی ریخته است. همان جا تصمیم به کشتن بهنام گرفتم.بعدهم مرد شیطان صفت را به بهانه کشیدن قلیان به خانه‌مان دعوت کردم. بعدازظهر آن روز، زمانی که بهنام به خانه ما آمد، در حالی که همسرم داخل آشپزخانه در حال آماده کردن قلیان بود، با آجر چند ضربه به سرش زدم و او را به قتل رساندم. سپس دست و پایش را بستم و داخل یک گونی گذاشتم و جنازه را شبانه با موتورسیکلت به بیابان‌های اطراف ورامین برده وهمانجا رهایش کردم.سرهنگ کارآگاه حمید مکرم، معاون مبارزه با جرایم جنایی پلیس آگاهی تهران بزرگ، با اعلام این خبر گفت: متهم با صدور قرار قانونی ازسوی بازپرس شعبه دوم دادسرای ناحیه 27 تهران وبرای تحقیقات تکمیلی در اختیار اداره دهم ویژه قتل پلیس آگاهی تهران بزرگ قرار دارد.

مرد افغان جزئیات جنایت و دستگیری‌اش را بیان کرد که در ادامه می‌خوانید:

چرا دست به جنایت زدی؟ برای اینکه فهمیده بودم مقتول با همسرم در ارتباط است.

   چطور متوجه شدی؟ یک ماهی بود که می‌دیدم همسرم مدام تلفن همراه به دست بود و پیامک می‌داد. رفتارهایش خیلی مشکوک بود؛ من شک کرده بودم که همسرم با کسی در ارتباط است برای همین به او گفتم بهتر است واقعیت را بگویی. اگر خودت همه چیز را بگویی با تو کاری ندارم.که اوهم گفت.

نقشه قتل را چه وقت کشیدی؟ 

کمتر از 12 ساعت بعد از اطلاع از ماجرای خیانت. صبح همسرم به من واقعیت را گفت و ساعت 5 بعد از ظهر با مقتول تماس گرفتم و از او خواستم به خانه ما بیاید.

چطور او را به قتل رساندی؟ با آجر.

   بعد از جنایت چه کردی؟ جسد را شبانه روی موتورم گذاشتم و آن را به بیابان‌های اطراف ورامین برده و همانجا رهایش کردم. بعد هم همسر اولم را که با مقتول ارتباط داشت در مقابل خانه مقتول پیاده کردم و به سراغ همسر دومم رفتم و برای همیشه خانه را ترک کردیم.

   به کجا رفتی؟ 

خانه‌ای را در جنوب تهران به مبلغ 5 میلیون تومان رهن کردم و زندگی جدیدی آغاز کردیم.

   تصمیم به فرار نداشتی؟

 نه، در ایران درآمد خوب است. از طرفی همسر دومم هم زندگی در اینجا را دوست دارد. با خودم گفتم محل زندگی‌ام را تغییر دهم امکان ندارد که دستگیر شوم.

   چطور بازداشت شدی؟ 

محل کارم بودم که مأموران بازداشتم کردند.

   شغلت چیست؟ 

جوشکار هستم.

   زمانی که دست به قتل زدی فکر نمی‌کردی که خودت هم در این ماجرا مقصر باشی؟

من کار اشتباهی نکرده بودم.

   ازدواج مجدد؟ 

با همسر دومم 11 سال قبل نامزد بودم؛ او را خیلی دوست داشتم و یکسری از مشکلات باعث شد که باهم ازدواج نکنیم. دو سال قبل زمانی که به افغانستان رفتم و او را دوباره دیدم، تصمیم گرفتم که به عشق قدیمی‌ام برسم. برای همین با او ازدواج کردم. همسر دومم مشکلی نداشت، همسر اولم مشکل داشت که آخر سر هم کار دستم داد.

 

منبع: روزنامه ایران

 

 

منبع: سیمرغ
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
جزئیات نحوه استفاده از موبایل به جای کارت بانکی
طرح «فریز نفتی» به مرحله اجرا می‌رسد؟
جلوگیری از اکران «یتیم‌خانه ایران»
سلفی های هانیه توسلی و گربه اش نغمه خانم
باز هم احترام آمریکایی به پاسپورت ایرانی
استخدام کارشناس و مدیر فروش در تهران
اینجا سردترین نقطه کره زمین است (تصاویر)
محمد رویانیان به دادگاه رفت
بدل ستاره پرسپولیس در تعمیرگاه پیدا شد + عکس
سرگذشت زنان و مردان عکس خاطره انگیز +عکس
نظر موافقان و مخالفان وزیر پیشنهادی ورزش
جورج لوکاس نقشی در نوشتن داستان فیلم Indiana Jones 5 نخواهد داشت
شریعتمداری: باید به فکر نجات عابر بود و نه کلاه!
مقررات اداری و استخدامی شهرداری‌ها و دهیاری‌ها
چه خبر از شبکه‌های اجتماعی هنرمندان؟! +تصاویر (سری ۱۹۱)
الناز حبیبی: تمام دردهای یک زن با عشق درمان می‌شود! + عکس
سفارش کی روش به دژاگه
تاثیر بازی «فیل» و «الاغ» بر اقتصاد ایران
صدای کی‌روش باز هم درآمد
پست اینستای سفیر ایران در انگلیس برای ظریف و کری
تبلیغات