قصد رئیس جمهور شدن ندارم


با دیگران به اشتراک بگذارید

قصد رئیس جمهور شدن ندارم

موسس سازمان «دیده‌بان عدالت و شفافیت» به شایعات پیرامون قصدش برای ریاست جمهوری پاسخ داد و گفت: این شایعات برای ضعیف کردن این سازمان مردم‌نهاد است.

عکس   قصد رئیس جمهور شدن ندارم

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، احمد توکلی، نماینده سابق مجلس شورای اسلامی، در کانال تلگرامی خود نوشت:

چندین بار در طول یکی دو سال اخیر در پاسخ به پرسش خبرنگاران از موضوع داوطلبی برای انتخابات ریاست جمهوری، گفته ام قصد رئیس جمهور شدن ندارم؛ چون سنگینی کار با وضع من سازگاری ندارد. با این حال گاه گاهی خبرسازان به نیات مختلف بحث را تکرار می کنند و برای خبرسازی خود دلایلی هم جستجو می کنند، یا اگر لازم باشد جفت و جور می کنند! چرا؟

از انگیزه خیرخواهانه علاقه مندان یا رقیبان سیاسی متدین که بگذریم، به نظر می رسد که برخی نیروهای بدسگال نیز در این صحنه باشند. مقصودم زرپرستانی است که از مبارزه سازمان یافته «دیده بان شفافیت و عدالت» با فساد نگرانی دارند. این دسته با گسترش این خبر موهوم که توکلی قصد ریاست جمهوری را کرده است، می خواهند به هدف سازمان مردم نهاد دیده بان شفافیت و عدالت ضربه بزنند. چرا که اگر این حرکت مردمی که با تکیه بر لطف خدای به تدریج و با نرخی آهسته در حال رشد است، ببالد و به اصطلاح بگیرد، مردم و مسئولانِ پاک عرصه را بر دزدان یقه سفید تنگ خواهند کرد. آنها برای ادامه راه جهنمی خویش، راه کم هزینه ای را برگزیده اند و آن ابزار جلوه دادن دیده بان شفافیت و عدالت است. می خواهند اقدامات کارشناسانه و خیرخواهانه مؤسسان و کارکنان دلسوز و داوطلب را معطوف به اغراض قدرت طلبانه معرفی کنند. بدیهی است که حرکت فسادستیز دیده بان بر اعتماد مردم به صداقت بانیان آن استوار است. اگر تصور قدرت طلبی نسبت به آنان شکل بگیرد، دیگر این کار «مردم نهاد» نخواهد بود و آن هم زمان مرگ یک حرکت مردم نهاد است. ده مؤسس این سازمان مردم نهاد و افراد بسیاری که در این نهاد مردمی عمر و وقت و مال خود را صرف می کنند، هریک در محیط خودشان و حیطه تأثیر ملی شان مورد اعتماد مردم هستند. به عنوان یک نمونه عرض می کنم که وقتی دیده بان وارد ماجرای واگذاری ملک به مدیران شهرداری شد و از مردم درخواست کمک کرد، هزاران برگ سند و مدرک به دیده بان رسید. اما اگر مردم احساس کنند دیده بان می خواهد نردبان اصحاب قدرت باشد نگاه هم به دیده بان ودیده بانی ها نمی کنند چه رسد به کمکشان بیایند.

العزه لله و لرسوله و للمومنین

–ضمن تشكر از حسن انتخاب شما ،لطفا نظرات خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد–

گردآورنده : آريا خ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کی عطرسای مجلس روحانيان شدی
««« »»»
گل را اگر نه بوی تو کردی رعايتی

قصد رئیس جمهور شدن ندارم

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال