خریداری ۶۰ هزار تن مرکبات برای تنظیم بازار شب عید


با دیگران به اشتراک بگذارید

خریداری ۶۰ هزار تن مرکبات برای تنظیم بازار شب عید

در جلسه کمیسیون کشاورزی مجلس و با حضور معاونان وزراى جهادکشاورزى و صنعت، معدن و تجارت مقرر شد ۶۰ هزار تن مرکبات برای تنظیم بازار شب عید از باغداران خریداری شود.

عکس   خریداری ۶۰ هزار تن مرکبات برای تنظیم بازار شب عید

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته جلسه مهم کمیسیون کشاورزى مجلس شورای اسلامی در خصوص تنظیم بازار مرکبات و کیوى برگزار شد. در این جلسه که در محل کمیسیون و به ریاست علی محمد شاعرى ــ رئیس این کمیسیون ــ تشکیل شد، مسئولین ذی ربط از جمله استاندار مازندران، معاونان وزراى جهادکشاورزى، صنعت، معدن و تجارت و همچنین نمایندگان وزارت راه و شهرسازى، بانکها، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و نمایندگان تشکلهاى بخش خصوصى حضور داشتند.

در پایان این دیدار درخصوص خرید مرکبات شب عید با قیمت مناسب به میزان ٦� هزار تن، پرداخت یارانه به صادرکنندگان، حل مشکل حمل و نقل صادرات و عرضه محصول مرکبات در میادین شهرهاى بزرگ تصمیمات مهمى اتخاذ گردید.

پيشنهادات شما مايه دلگرمى ماست

گردآورنده: به‌آفرين ژ.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

مرحبا طاير فرخ پی فرخنده پيام
««« »»»
خير مقدم چه خبر دوست کجا راه کدام

خریداری ۶۰ هزار تن مرکبات برای تنظیم بازار شب عید

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال