نبرد ریف دمشق در ایستگاه آخر؛ حلقه محاصره تروریست ها در اطراف دوما تنگ تر شد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نبرد ریف دمشق در ایستگاه آخر؛ حلقه محاصره تروریست ها در اطراف دوما تنگ تر شد

خبرگزاری فارس: نبرد ریف دمشق در ایستگاه آخر؛ انگشتر محاصره تروریست‌ها در پیرامون دوما تنگ‌تر شد

یک منبع ارتشی کشور سوریه با اشاره به تلاش ارتش برای محاصره «دوما» پایتخت تروریست‌ها در ریف دمشق نقل کرد: رهبری کشور سوریه دستور صریحی مبنی بر یکسره شدن سه سوته نبرد در بیشتر مناطق ریف دمشق را صادر کرده است.

یک منبع ارتشی کشور سوریه در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری فارس از موفقیت روند عملیات ارتش کشور سوریه در جبهه جنوبی این کشور بخصوص غوطه شرقی دمشق گزارش کرد.

این منبع با اشاره به تلاش ارتش کشور سوریه برای محاصره شهر دوما که پایتخت تروریست‌ها در استان دمشق محسوب می‌شود، اضافه کرد: محاصره دوما با نزدیک شدن نظامیان سوری به شهرک‌های همجوار و نه به طور مستقیم انجام می‌شود به گونه‌ای که مواضع تروریست‌ها در این شهرک‌ها و مناطق همجوار دوما شامل کتل الصوان و تل کردی نشانه رفته شده است.

منبع سوری نقل کرد: مواضع تروریست‌ها در عربین، حرستا، مسرابا، حموریه و بیت سوا نیز زیر آتش حملات خمپاره‌ای و موشکی ارتش کشور سوریه است علاوه بر این که پایگاه‌های تروریست‌ها در شهرکهای الریحان و الشیفونیه از محورهای عمده نبرد ارتش کشور سوریه است.

این منبع ادامه داد: همزمان با تحولات محله‌های شرقی حلب، نظامیان سوری مامور محقق کردن دستاوردی سه سوته و بزرگ در مناطق غوطه شرقی شده‌اند.

منبع سوری نقل کرد: بر هیچ کس پوشیده نیست که جنگی منطقه‌ای و نگاه کن المللی نگاه کن محور کشور سوریه، روسیه و کشورمان با دشمنان این محور جریان دارد و به همین علت رهبری کشور سوریه دستورات آشکاری را مبنی بر ضرورت یکسره شدن اوضاع در بیشتر مناطق ریف دمشق را صادر کرده است.

این منبع درباره این که آیا عملیات ارتش کشور سوریه طی روزهای آتی بر شهر یا شهرک خاصی در غوطه شرقی متمرکز خواهد بود، نقل کرد: این مساله در حیطه اطلاعات ارتشی محرمانه است اما به اطمینان باید نقل کرد هم اینک که عملیات آزادسازی در این منطقه از غوطه شرقی آغاز شده هجوم به هر شهرکی مطرح است حتی امکان می دارد که نام آن هم در رسانه‌ها مطرح نشده باشد.

**********************************

تهیه شده توسط: آزيتا و.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

گر چه دوريم از بساط قرب همت دور نيست
««« »»»
بنده شاه شماييم و ثناخوان شما

نبرد ریف دمشق در ایستگاه آخر؛ حلقه محاصره تروریست ها در اطراف دوما تنگ تر شد

TT / 63 — TP / 20%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال