ولد الشیخ: طرفین درگیر در یمن با آتش بس ۷۲ ساعته موافقت کردند


با دیگران به اشتراک بگذارید

ولد الشیخ: طرفین درگیر در یمن با آتش بس ۷۲ ساعته موافقت کردند

خبرگزاری فارس: ولد الشیخ: طرفین درگیر در یمن با آتش‌بس 72 ساعته موافقت کردند

نماینده مخصوص سازمان ملل در امور یمن اعلام کرد که طرفین درگیر در این کشور با آتش‌بس ۷۲ ساعته موافقت کردند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، «اسماعیل ولد الشیخ احمد» نماینده مخصوص سازمان ملل در امور یمن روز دوشنبه (دیروز) اعلام کرد که طرفهای درگیر در یمن با آتش بس ۷۲ ساعته که درست پیش از نیمه شب چهارشنبه (فردا) اجرایی می شود، موافقت کردند.

خبرگزاری آسوشیتدپرس گزار ش کرد، بیانیه سازمان ملل اعلام کرد که اسماعیل ولد الشیخ احمد «از احیای آتش بس استقبال می کند که این آتش بس از ریخته شدن بیشتر خون مردمان یمن پیش گیری می کند و اجازه گسترش امدادرسانی به مردمان این کشور می شود».

وی ادامه داد که از تمامی طرفین یمنی تضمین گرفته است که تمامی خشونت ها ساعت ۲۳:۵۹ به زمان یمن ۱۹ اکتبر «برای یک دوره اولیه ۷۲ ساعته که قابل تمدید است، خشونت ها را متوقف کنند».

وی ادامه داد که طرفین درگیر در یمن موافقت کردند که به شروط و مفاد توافق موقت آتش بس ماه آوریل پایبند باشند و ابراز امیدواری کرد که این آتش بس به «یک آتش بس و پایان دائم و باثبات چالشها در یمن منجر شود».

احمد تأکید کرد که این توافق، تمامی طرفین را ملزم می کند «تا اجازه دسترسی آزاد و بدون مانع تدارکات و پرسنل و تجهیزات انسانی» برای تمامی طرفین یمنی را فراهم آورند.

در حال تکمیل…

______________________

تهیه و تدوین : شادی س.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چون باده باز بر سر خم رفت کف زنان
««« »»»
حافظ که دوش از لب ساقی شنيد راز

ولد الشیخ: طرفین درگیر در یمن با آتش بس ۷۲ ساعته موافقت کردند

TT / 19 — TP / 8%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال