فعال سازی شماره تلفن امداد ۱۹۵ در شهر موصل


با دیگران به اشتراک بگذارید

فعال سازی شماره تلفن امداد ۱۹۵ در شهر موصل

خبرگزاری فارس: فعال‌سازی شماره تلفن امداد 195 در شهر موصل

بعد از ۳ سال توقف فعالیت شماره تلفن امداد منتقل کن ۱۹۵ در شهر موصل توسط گروهک تروریستی داعش این شماره از روز دوشنبه برای شهروندان این شهر فعال شده و کسانی که نیازمند مدد هستند می توانند از این پس با این شماره تماس برقرار کنند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، وبگاه سومریه نیوز به نقل از منابع مطلع خودئ در شهر موصل گزارش داد که از روز پیش همزمان با آغاز عملیات آزاد سازی موصل شماره تلفن امداد ۱۹۵ این شهر که از وقت اشغال ان توسط گروهک تروریستی داعش غیر فعال شده بود مجددا برای مدد به شهروندان محاصره شده موصل فعال شده است.

برپایه این گزارش تماس با شماره تلفن امداد ۱۹۵ مجانی است و شهروندان موصلی هرگاه نیاز به امداد داشته باشند می توانند با این شماره تماس برقرار کرده و خواست مدد نمایند.

این گزارش اضافه میکند شماره یاد شده فقط برای مدد به شهروندان شهر موصل و سایر شهرهای استان نینوی که تحت اشغال گروهک تروریستی داعش هستند قادر نیستند از این شماره برای دریافتن مدد بهره گیرند.

__________________________________

تهیه و تدوین : شهروز ی.

بین المللی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

حافظ جناب پير مغان جای دولت است
««« »»»
من ترک خاک بوسی اين در نمی‌کنم

فعال سازی شماره تلفن امداد ۱۹۵ در شهر موصل

TT / 38 — TP / 22%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات