عزاداری خونین مسیحیان که هیچ کس از آن حرفی نمی زند+تصاویر


با دیگران به اشتراک بگذارید

عزاداری خونین مسیحیان که هیچ کس از آن حرفی نمی زند+تصاویر

وقتی کسی در “گوگل” اطراف عاشورا جست و جو می کند به وضوح می نگاه کند که غربی ها تلاش دارند تا از طریق به تصویر کشیدن برخی عکس ها چهره خشنی از مراسم عاشورا نمایان کند، این در حالی است که موتور جست و جوی گوگل هیچ گاه از آیین عجیب و غریب دنیا مسیحیت در روز مصائب مسیح چیزی نمایان نمیکند.

عکس عزاداری خونین مسیحیان که هیچ کس از آن حرفی نمی زند+تصاویر

به گزارش سرویس بین الملل خبرگزاری «حوزه»، وقتی کسی در "گوگل" اطراف عاشورا جست و جو می کند به وضوح می نگاه کند که غربی ها تلاش دارند تا از طریق به تصویر کشیدن برخی عکس ها چهره خشنی از مراسم عاشورا نمایان کند، این در حالی است که موتور جست و جوی گوگل هیچ گاه از آیین عجیب و غریب دنیا مسیحیت در روز مصائب مسیح چیزی نمایان نمیکند.

سایت گوگل می خواهد مراسم عاشور را در اعمالی مثل "قمه خانمی" خلاصه کند. به هنگام جست و جو در گوگل، می نگاه کنیم که یک صفحه پر از تصویر و عکسهای قمه خانمی را به تصویر میکشد. این مسئله درست وقتی صورت می گیرد که مسلمانان شیعی مورد حمله سخت ترین حملات بازرگانی و رسانه ای سوء قرار می گیرد. این اقدامات نشان از همدستی غربی ها با کینه توزان و دشمنان شیعیانی دارد که در مراسم عاشورا شرکت می کنند و بر سر و سینه می زنند. به خصوص که مسئله سینه خانمی از سوی علمای بزرگ تایید شده است.

تلاش برای نمایان کردن چهره خشن از مراسم عزاداری حسینی (ع) و فرهنگ عاشورا از طریق برجسته کردن مراسم "قمه خانمی" وقتی صورت می گیرد که ما مراسم، مناسک و آئین های خشنی را در ادیان دیگر کشف میکنیم که رسانه های غربی آن ها را نادیده می گیرند و چنانچه از طریق موتور جست و جوی "گوگل" ، "یاهو" و غیر آن در این رابطه جست و جویی به ثمر رسد، هیچ تصویر و عکسی از این مراسم نمایان نمیشود.

رسانه های غربی می خواهد به پیاده روی اربعین حسینی و مراسم سینه خانمی و عزاداری دست یازی کند و می خواهد وانمود کند، این مراسم ها یکی از علل اختلافات شیعه و سنی است، اما همزمان این رسانه از نمایش آئین قمه خانمی در بین مسیحیان کاتولیک در برخی مناطق دنیا خودداری می کند و آن را نادیده می گیرد.

مراسم پیاده روی مسیحیان کاتولیک در شهر "کاستاریکا" یکی از مهمانیهایی است که هرساله به انجام رسانده میشود و یک هفته ادامه دارد؛ به گونه ای که تعداد زیادی از کاتولیک ها از کشورهای گوناگون به سمت معبد "باسیلیکا" حرکت می کنند و مسافت ۱۵ کیلومتری را پیاده روی می کنند.

مسیحیان پرتغال مسافت طولانی را با زانوی خود به سمت یکی از معابدشان حرکت می کنند و این اقدام از سوی واتیکان تایید شده و اسقف سابق واتیکان خود نیز به زیارت این معبد رفته است.

در نقاط گوناگون دنیا، از جمله پرتغال، اسپانیا، ایالات متحده، رومان، لهستان، بلغارستان و ایتالیا مسیحان در روزی که به اعتقاد آن ها حضرت مسیح به صلیب کشیده شده در مراسم پیاده روی شرکت می کنند و سرود های غمناک می خوانند.

اما رسانه های غربی هیچ توجهی به این مراسمات ندارد و تنها به مراسم عاشورا توجه میکند و در آن شبهه می اندازد.

علاوه بر این مراسم ها که گفته شد، مراسم خشونت بار دیگری هم وجود دارد که در تعدادی از کشور ها به ثمر میرسد و آن مراسم به صلیب کشیدن بدن و زدن جسم با زنجیرهایی که در آن تیغه هایی است که بدن را زخم می کند و خون جاری می شود. این اقدامات در روز "مصائب مسیح" به ثمر میرسد. چنانچه اطراف این مراسم در "گوگل" و "یاهو" جست و جوی به انجام رسانید، هیچ تصویر و عکسی را در این رابطه کشف نمیکنید اما در مورد عاشورا، صدها عکس از مراسم قمه خانمی مسلمانان می بابید.

مسیحی ها معتقدند که ۲۹مارس سالروز به صلیب کشیده شدن حضرت مسیح است و در این مسیح قیام می کند؛ به همین خاطر در اروپا و قاره های دیگر تا فلیپین، مراسم شکنجه، به صلیب کشیدن، زدن با تیغ و زنجیر و چاقوی روی بدن اشخاص به ثمر میرسد.

اینان اعتقاد دارند همزمان با ریخته شدن خونشان، گناهشان آمرزیده می شود؛ به همین خاطر بدن هایشان را با میخ و شیشه و تیغ جراحتی می کنند.

اینجا تصاویری از مراسم روز "مصائب مسیح" کشورهای مسیحی به نمایش قرار میدهیم:

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات