امسال ۴۳۳ دانش آموخته دانشگاه فرهنگیان مازندران جذب آموزش و پرورش می شوند


خبرگزاری ایرنا: نوشهر – ایرنا – رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران گفت: بهمن امسال ۴۳۳ دانشجوی فارغ التحصیل این دانشگاه جذب آموزش و پرورش می شوند.
به گزارش خبرنگار ایرنا ، سید احمد کسائیان روز دوشنبه در حاشیه همایش مدیران مدارس میزبان دانش آموختگان دانشگاه فرهنگیان در نوشهر در گفت و گو با خبرنگار ایرنا ، افزود : این تعداد دانشجویان بهمن ماه امسال فارغ التحصیل می شوند و سپس جذب آموزش و پرورش خواهند شد.
وی گفت : این دومین گروه از فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان هستند که در سال جاری به عنوان دبیر مدارس متوسطه اول و دوم در رشته های الهیات، فیزیک، شیمی، زیست شناسی و زبان انگلیسی جذب اموزش و پرورش می شوند.
وی تصریح کرد: نخستین گروه از فارغ التحصیلان این دانشگاه که ۳۶۷ نفر بودند مهرماه امسال جذب آموزش و پرورش شده بودند.
رئیس دانشگاه فرهنگیان مازندران با اشاره جذب ۲۶۰ دانشجو در سال جاری گفت: این دانشگاه با ۳ سه هزار و ۲۰۰ دانشجو در قالب دو پردیس دانشگاهی پسر و دختر در ساری و چهار مرکز آموزش عالی دخترانه قائمشهر و آمل و پسرانه بابل و نوشهر فعالیت می کند.
وی با اشاره به قابلیت پذیرش چهار هزار دانشجو در دانشگاه فرهنگیان مازندران گفت: در حال حاضر دانشگاه فرهنگیان مازندران، ۲۵ عضو هیات علمی و ۴۰۰ استاد مدعو دارد.
کسائیان ، تاسیس دوره کارشناسی ارشد را جزو اولویت های این دانشگاه عنوان کرد و گفت: با پی گیری های صورت گرفته دوره کارشناسی ارشدادبیات فارسی به زودی راه اندازی می شود.
وی بر ضرورت ارتقای بیش از پیش کیفیت تحصیل دانش آموختگان این دانشگاه برای ایجاد تحول مورد نظر در حوزه تعلیم و تربیت تاکید کرد و خواستار حمایت مسئولان کشوری و استانی برای فراهم شدن زیر ساخت های دانشگاه های فرهنگیان از جمله کتابخانه، آزمایشگاه ، امکانات ورزشی و حتی خوابگاه ها شد.
کسائیان تصریح کرد: دانشگاه فرهنگیان مازندران به لحاظ کمی و کیفی جزو هشت استان برتر کشور محسوب می شود.
در این همایش مدیر کل اموزش و پرورش استان مازندران و فارغ التحصیلان دانشگاه فرهنگیان حضور داشتند.

برای مشاهده آخرین اخبار استخدام دانشگاه فرهنگیان اینجا کلیک نمایید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال