ارتقای ۳۰ درصدی بهره‌وری بیمه تکمیلی فرهنگیان


خبرگزاری ایسنا : مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزارت آموزش و پرورش از افزایش ۳۰ درصدی بهره‌وری بیمه تکمیلی فرهنگیان در روش صندوقی خبر داد و گفت: از سال گذشته تا کنون بیش از ۱۵ میلیون سند پزشکی مورد رسیدگی قرار گرفته است.
فرشید سیاری در گفت‌وگو با ایسنا، به قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان اشاره و اظهار کرد: قرارداد بیمه تکمیلی فرهنگیان در خردادماه سال گذشته به روش صندوقی منعقد شد و از آن زمان تا شش ماهه اول امسال بیش از ۵۸۱ میلیارد تومان صرف پرداخت هزینه‌های درمان فرهنگیان شده است.
وی افزود: طی مدت یاد شده ۱۵ میلیون و ۲۰۰ هزار فقره اسناد پزشکی واصله از سوی فرهنگیان مورد بررسی قرار گرفته است.
مدیرکل تعاون و پشتیبانی وزرت آموزش و پرورش با بیان اینکه ۶۵ درصد از مبالغ پرداخت شده مربوط به ارائه خدمات سرپایی و ۳۵ درصد مربوط به بستری بوده است گفت:  در روش ارائه بیمه تکمیلی به روش صندوقی که بیمه گزار به عنوان کارپرداز عمل می‌کند توفیقات خوبی داشته‌ایم و شاهد ارتقای ۳۰ درصدی بهره وری بیمه تکمیلی فرهنگیان در این روش بوده‌ایم و در سال جاری نیز همین روش را دنبال می کنیم.
سیاری با بیان اینکه بر این اساس به طور متوسط روزانه بیش از ۱۴ میلیارد ریال خسارت به بیمه‌شدگان پرداخت  شده است عنوان کرد: مبالغ پرداختی بابت درمان فرهنگیان از طریق بیمه تکمیلی متفاوت است به عنوان مثال بالغ بر ۲۰۰  پرونده خسارتی با ارزش بیش از ۵۰۰ میلیون ریال داشته ایم و تلاش کرده ایم خدمات بیمه تکمیلی باری از دوش فرهنگیان در امر درمان بردارد.

 برای مشاهده آخرین اخبار جزئیات بیمه طلایی فرهنگیان و معلمان اینجا کلیک نمایید

[ منبع این خبر سایت ای استخدام می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات