خودکشی مرد جوان در حمام


مرد میانسال به دلایلی نامعلوم با انداختن طناب به دور گردن، خود را از سقف حمام خانه آویزان و به زندگی خود پایان داد.

 خودکشی خودکشی در حمام

 ماموران کلانتری 126 تهرانپارس در تماس مردی در جریان مرگ پسر او در خانه اش در یکی از محله های تهرانپارس قرار گرفتند. ماموران همراه قاضی سجاد منافی آذر، بازپرس کشیک قتل دادسرای امور جنایی تهران در خانه مورد نظر حاضر و مشاهده کردند جسد مردی 48 ساله در حالی که با طناب خودش را دار زده از سقف حمام آویزان است.

 با انتقال جسد او به پزشکی قانونی ماموران به تحقیق از پدر وی پرداختند که او به پلیس گفت: پسرم با زنی جوان آشنا شده بود اما از مدتی پیش میان آنها اختلاف هایی رخ داده و باعث درگیری میان آن دو گردید. پسرم از آن موقع مدام عصبانی بود و پرخاشگری داشت. قرار بود او را به مطب یک روانپزشک ببرم که این حادثه رخ داد.

وی افزود: در زمان حادثه من خانه نبودم وقتی بازگشتم، دیدم در نیمه باز است. پسرم را صدا زدم که جواب نداد. وارد خانه که شدم، خانه بهم ریخته و شیشه میز هم شکسته بود. بعد اتاق ها را جستجو کردم که کسی نبود. در نهایت در حمام با جسد پسرم رو به رو شدم.

همزمان با تشکیل پرونده قضایی، تحقیقات پلیسی برای مشخص شدن انگیزه خودکشی ادامه دارد.

 

منبع: جام جم

 

 

[ منبع این خبر سایت سیمرغ می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات