کیانوش رستمی:لازم باشد کنار می‌کشم


به گزارش خبرنگار شبکه مردمی اطلاع رسانی(شمانیوز) : کیانوش رستمی در واکنش به اظهارات سرمربی تیم ملی مبنی بر اینکه همه ملی‌پوشان باید زیر نظر او تمرین کنند، گفت: اصلا دوست ندارم در حاشیه بروم. جنگ و جدال هم هیچ ارزشی برای من ندارد. مهم‌ترین مساله برای من این است که حرفی را که می‌زنم عملی کنم. تا الان هم شرایط این طور بوده است. نمی‌خواهم که شرایط به شکلی باشد که فقط حرف بزنم.

او ادامه داد: اینکه دعوا کنیم، درست نیست. ما در یک کشور اسلامی زندگی می‌کنیم که همیشه به دنبال خوشحال کردن یکدیگر بوده‌ایم، نه اینکه جنگ و جدال کنیم. برای من مهم‌ترین مسئله این است که فقط کارهایم را به نحو احسن انجام دهم و پرچم ایران را به اهتزاز درآورم. اگر قرار باشد روزی پشت تلفن مصاحبه جنجالی انجام دهم، قبلش سعی می‌کنم ورزش را کنار بگذارم.

رستمی در پاسخ به این پرسش که اگر قرار باشد تصمیمی بگیرد چه کار خواهد کرد، تصریح کرد: من راه صحیح و درست را می‌روم و می‌خواهم همواره پرچم ایران را به اهتزاز درآورم. اگر جز این باشد، ورزش را کنار می‌گذارم. اگر یک روز بدانم که قرار است در مسابقه‌ای نتوانم پرچم ایران را به اهتزاز درآورم، خب در آن مسابقه‌ها شرکت نمی‌کنم. من در بعضی شرایط نمی‌توانم پیشرفت کنم و پیشرفت برایم مهم است. وقتی هم که پیشرفت نکنم نمی‌توانم به مسابقه‌ها بروم.

قهرمان المپیک ریو در مورد صحبت‌های رییس فدراسیون وزنه‌برداری درباره اینکه شورای عالی فنی در مورد رستمی تصمیم می‌گیرد، تاکید کرد:‌ علی مرادی را می‌شناسم و می‌دانم منافع ملی ایران برایش خیلی مهم است.

رستمی در پاسخ به این پرسش که فکر نمی‌کند بهتر است این موضوع با برگزاری یک جلسه و حضور هر دو طرف حل و فصل شود، تصریح کرد: من کار خودم را انجام می‌دهم اما اگر چیزی که به ضرر کشورم و پیشرفت خودم باشد را برای من در نظر بگیرند، مسلما کنار می‌کشم. سعی نمی‌کنم درگیری به وجود آورم بلکه کنار می‌کشم. شاید وقتی من نباشم، کیانوش رستمی‌های بیشتری به وجود آیند.

او در مورد اینکه فکر نمی‌کند گرفتن این تصمیم و کنار کشیدن درست نباشد، تاکید کرد: اگر یک مدال طلای دیگر در المپیک بگیرم، پرافتخارترین ورزشکاران ایران می‌شوم. اکنون هم جایگاه کمی در ورزش ایران ندارم و پنجمین ورزشکار پرافتخار ایران هستم. برنامه‌ریزی‌ام این است که دو، سه المپیک دیگر بروم و مدال بگیرم اما اگر شرایط به گونه دیگر باشد، نمی‌روم. ابهت کشورم برایم اهمیت زیادی دارد و اجازه نمی‌دهم کسی به ابهت ایران توهین کند.

او در ادامه گفت: به نظرم اصلا این موضوع چیزی نیست که بخواهیم خودمان را در حاشیه ببریم و در رابطه با آن صحبت کنیم. لازم نیست به خاطر این موضوع خیلی کوچک بخواهیم درگیر شویم. کارهای زیاد دیگری برای انجام دادن و برنامه‌ریزی وجود دارد.

وزنه‌بردار دسته 85 کیلوگرم ایران در پاسخ به این پرسش که تاکنون وعده‌هایی که برای کسب مدال المپیک داده بودند، عملی شده است، تاکید کرد: این موضوع زیاد برایم مهم نیست. فقط این مسئله برایم اهمیت دارد که کسی حرف می‌زند، روی حرفش باشد.

[ منبع این خبر سایت شما نیوز می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال