نارضایتی مردم از گرانی ثبت سند اتومبیل در دفترخانه


با دیگران به اشتراک بگذارید

نارضایتی مردم از گرانی ثبت سند خودرو در دفترخانه

کشمکش بر سر نقل و انتقال سند ماشین نگاه کن پلیس و مؤسسه سردفتران بعد از نشست مسئولان در ظاهر اندکی فروکش کرده ولی همچون آتش زیر خاکستر است؛ چه این که سایت مؤسسه سردفتران با پخش مدام خبرهایی در این نکته همچنان ثبت سند را وظیفه خود اعلام می‌کند.

این در حالی است که مردمان از این حالت ناراضی هستند و معتقدند باید یک نهاد متولی این کار باشد. آنها همچنان بلاتکلیف هستند که برای نقل و انتقال سند ماشین به دفترخانه‌ها مراجعه کنند یا نه. البته هشدار سخنگوی قوه قضاییه به پلیس مبنی بر این که چنانچه روند کنونی ادامه کشف کند، بخشنامه می‌کند تا سند صادره پلیس سند عادی به حساب آید هم در این کار بی‌تأثیر نبوده‌است.

بعد از بیانات محسنی‌اژه‌ای بسیاری از مردمان خواستار تعیین تکلیف در این‌باره شده‌اند. آنها در حالی برای نقل و انتقال ماشین حتما باید به مراکز تعویض پلاک پلیس راهور مراجعه ‌کنند که در ظاهر اجباری برای مراجعه به دفاتر ثبت اسناد وجود ندارد.

————————————-

مطلب از : ارغوان م.

خودرو در بخش دانش و فناوری سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من چو گويم که قدح نوش و لب ساقی بوس
««« »»»
بشنو از من که نگويد دگری بهتر از اين

نارضایتی مردم از گرانی ثبت سند اتومبیل در دفترخانه

TT / 27 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال