چنانچه جزو این سه دسته می باشید، حتما موفق می شوید (۴ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

اگر جزو این سه دسته هستید، حتما موفق می شوید

کامیاب شدن اصلا کار راحتی نیست، و یک شبه اتفاق نمی‌افتد. می‌بایست آن‌را به دست آورید. باید به سختی فعالیت کنید و عرق بریزید تا به خواسته‌هایتان در زندگی برسید. سفر زندگی خسته کننده‌ است و روزمرگی‌ها کلافه‌تان می‌کنند. چنانچه زندگی افراد کامیاب را بخوانید متوجه این حرف ها خواهید شد.
وب‌سایت دیجی کالا – ساناز حسینی: پیش از این‌که خواندن این مطلب را شروع کنید، باید با شما روراست باشم. ما در جهانی مدرن زندگی می‌کنیم، جایی‌که افراد به دنبال موفقیت با سرعت هستند، می‌خواهند خوش اندام باشند، رابطه‌ی بهتر و پول بیشتری داشته باشند و دنبال سه روش ساده برای به دست آوردن این‌ها هستند.
تصویر و عکس شماره ۱ ⇩
تصویر و عکس چنانچه جزو این سه دسته هستید، حتما کامیاب می شوید
بنابراین چنانچه به دنبال راه‌کارهای مزخرف و گام به گام هستید که به چه صورت پول بیشتری به‌دست آورید یا یک شبه ابرموفق شوید، این مقاله به درد شما نمی‌خورد. قرار نیست به شما نقل بکنیم صبح‌ها باید چه ساعتی از استراحت کن بیدار شوید یا چه تعداد کتاب در طول هفته باید بخوانید، یا برای کامیاب شدن چه رفتارهایی را باید در خود پرورانید، خیر.

کامیاب شدن اصلا کار راحتی نیست، و یک شبه اتفاق نمی‌افتد.

می‌بایست آن‌را به دست آورید. باید به سختی فعالیت کنید و عرق بریزید تا به خواسته‌هایتان در زندگی برسید. سفر زندگی خسته کننده‌ است و روزمرگی‌ها کلافه‌تان می‌کنند. چنانچه زندگی افراد کامیاب را بخوانید متوجه حرف‌های من خواهید شد.

نمی‌توانید ازآن‌ همه سخت‌کوشی و تلاشی که در ایده‌ها، پروژه‌ها و استارت‌آپ‌هایشان از همان روز نخست داشته‌اند چشم‌پوشی کنید. سفر آنها به سوی موفقیت حسی یک شبه نبوده است، اما بدون شک مسافرتی تنها و خسته کننده بوده، چون مدت زیادی زمان خواهد برد تا افراد به درجه‌ای از موفقیت که واقعا خواهان آن هستند برسند.

پس چنانچه مشغول راه‌اندازی کسب و کارتان در بازاری نوظهور هستید، انتظار نداشته باشید که یک‌روز صبح از استراحت کن بیدار شوید و نگاه بکنید به فروش رسانی میلیونی داشته‌اید. چنانچه ورزشکار هستید، انتظار نداشته باشید که بدون تمرین دادن روزانه‌ی بدنتان، سخت ورزش کردن و رژیم سالم غذایی، مدال طلا ببرید. چنانچه ورشکسته و ترک درس خوانده هستید، انتظار نداشته باشید که اولین فوت شدی که با کت و شلوار نگاه کردید به شما یک میلیون دلار پول قرض بدهد.

مسیر قرار می داری به سمت موفقیت مالی، شخصی و حرفه ای، برای افرادی که از یک خاراندن ساده سر شروع می‌کنند به این صورت است: داشتن یک ایده، روی این ایده به‌طور جدی فعالیت کردن و هرروز داشتن انتخاب‌های درست است ( یا حداقل، انتخابی که آن لحظه فکر می‌کنید درست است). کاری که انجام می‌دهید باید آن‌قدر منحصر به‌فرد باشد که هیچ کامپیوتر یا رباتی را نتوانند جایگزین شما کنند.

یادداشت‌ها و راهکارهای موفقیت کسی را با پشتکار و دقت فراوان دنبال نکنید، چون واقعیت این است که موفقیت امری شخصی‌، فردی و نسبی است. خوب ترین کاری که می‌توانید به انجام رسانید این است که یادداشت بردارید، اقتباس بکنید و به نصیحت افرادی گوش دهید که پیش از شما به هدفتان رسیده‌اند.

افرادی که تاکنون به موفقیت‌های بزرگی در زندگی دست یافته‌اند، با سخت‌کوشی، خلاقیت و نوآوری به این نقطه رسیده‌اند.

شما باید اطلاعات جدید را ازافراد زیر بیاموزید و مانند اسفنج این اطلاعات را به سوی خود کشید:

۱- افراد رویاگرا

اشخاصی مثل گالیله، مایکل جکسون، جان لنون، ایلان ماسک، جف بزوس، ریچارد برنسون، اوپرا و جی.کی. رولینگ، تنها نمونه‌ی کوچولوای از مردان و زنانی هستند که تعصب‌ها را به درگیری کشیدند، پنجره‌هایی را رو به دنیا گشودند که خودشان از آن اطلاعی نداشتند، علم نگاه نکرده را خواندند، غیرممکن را به انجام رساندند، در صنعت و رشته‌ی خود نوآوری کردند و توده‌ی جامعه را به داشتن چشم‌اندازی بزرگتر از موقعیت خود ترغیب کردند.

هدف افراد رویاگرا به دست آوردن پول بیشتر، تحت تاثیر گذاشتن جامعه، معاشرت با افراد نامدار یا توانا بودن نیست. اینها می خواهند دنیا را تغییر چشم‌گیری دهند، به داد کره‌ی زمین برسند و روش زندگی ما را از طریق ایده‌ها، کالاها و رویاهای ابتکار آمیز عوض کنند.

تصویر و عکس شماره ۲ ⇩تصویر و عکس چنانچه جزو این سه دسته هستید، حتما کامیاب می شوید
افراد رویاگرا احساسات، اشتیاق و چشم‌اندازهایشان را با مردمان دنیا به اشتراک می‌گذارند و اجازه می‌دهند که سایر ذهن‌های با استعداد نیز به تلاش‌های عظیم و بی‌پروای آنها بپیوندند. یک نمونه‌ی فوق‌العاده، ایلان ماسک است، فوت شدی که نه‌تنها به فکر ساخت جامعه‌ای انسانی روی مریخ است، بلکه در تلاش است تا ایده‌ی مسافرتی سریع‌تر و سبزتر را با ماشین‌های برقی (تسلا موتورز) عملی کند.
بنابراین، یک سرمایه‌گذار رویاگرا باشید، الگوها را به درگیری بکشید و زندگی‌تان را با رویاها و چشم‌اندازهای بزرگ پر کنید، چون با یک ایده، اراده و ابزار درست می‌توانید کارهای بزرگی به انجام رسانید.

۲- نابغه‌های خلاق

خلاقیت بخشی از چیزیست که وجه تمایز ما انسان‌ها از یکدیگر است. افرادی که افکار و کنجکاوی‌های خلاق‌شان را دنبال می کنند، آگاهانه در تلاشند تا زندگی‌شان را عوض کنند، و خودشان را در موقعیت‌هایی قرار می‌دهند که چیزهایی که انتظار ندارند را آزمایند.

افراد خلاق از مواجه شدن با تردید هراسی ندارند و چند بار شکست می‌خورند، چون می‌دانند که همه‌ی اینها بخشی از فرایند خلاقیت است. خلاقیت نیرویی‌ست که روح انسان را به مکان های ناشناخته سوق می‌دهد و به ما اجازه می‌دهد که به روش‌هایی نو و منحصر به‌فرد تصور کنیم، خلق کننده باشیم و مرتبط شویم.

چه بخواهید کتابی بنگارید، یا احساسات‌تان را روی بوم نقاشی بیاورید، وخانه‌‌تان و یا اپلیکیشن‌های کاربر-پسند را درآینده دیزاین کنید، قطعه‌ای موسیقی بسازید، یا معادله‌ی تازه ای بنگارید که وجود ابعاد متعدد را نمایان کند، می‌بایست خارج از چارچوب ذهن‌تان اندیشید! آنهایی که این‌گونه عمل می‌کنند آینده را می‌سازند و اتفاقات خارق‌العاده را ممکن می‌سازند.

تصویر و عکس شماره ۳ ⇩تصویر و عکس چنانچه جزو این سه دسته هستید، حتما کامیاب می شوید

۳- یادگیرنده‌ی مادام العمر

نقطه‌ی اشتراک همه‌ی افراد کامیاب این است که هرگز دست از آموزش برنمی‌دارند. به صورت مداوم در حال حرفه‌ای شدن در مهارت‌های جدید هستند، به‌خصوص زمانی‌که می‌خواهند تجارت‌شان را گسترده کنند، یا یک ایده، کالا، یا خدماتی را بهبود دهند.

بسیاری از موفق‌ترین افراد، آنهایی هستند که کالج را نیمه‌کاره ول کرده و خودشان به دنبال آموزش راه‌اندازی تجارتی کامیاب، نوآوری صنعت‌های جدید و خلق تکنولوژی‌های دگرگون کننده بوده‌اند، بدون این که آموزش مجلسی دیده باشند. نبوغ‌هایی مثل نیکولا تسلا، جان دی. راکفلر، ویلیام شکسپیر، توماس ادیسون، هنری فورد، استیو جابز و تعداد زیادی دیگر، مهر تاییدی بر این موضوع هستند که هر شخصی می‌تواند ایده‌‌ی ذهنی‌اش را با آموزش موضوع‌های موردنیازش به دنیا شناساند.

بنابراین چنانچه می خواهید امروزه در بازار کار مسابقه دهید و اساسا پول بیشتری کسب کنید، باید شخصی خود یاد گرفته باشید. هرگز به این علت که نمی‌دانید کاری را به چه صورت به انجام رسانید رویا یا ایده ای را از میان نبرید! هرگز این‌طور نیاندیشید برای آموزش چیزی باید زیر کوله باری از قرض بروید. علم و دانش همه جا هست، خوشبختانه اینترنت برای همه در دسترس است و می‌توانید ساختن هرچیزی را ازآن بیاموزید.

تصویر و عکس شماره ۴ ⇩تصویر و عکس چنانچه جزو این سه دسته هستید، حتما کامیاب می شوید

چنانچه دنیا را همین گونه که هست بپذیرید، بدون هیچ تلاشی برای آموزش چیزهای جدید و بدون کنار گذاشتن محدودیت‌هایتان، هرگز نمی‌توانید به اهداف بزرگ‌تان برسید و شخصی کامیاب باشید. بنابراین، ذهن‌تان را گشایید، بیشتر بخوانید، سفر کنید، در خبرنامه‌ها عضو شوید، مستندها را بینید، پرسش سؤال بکنید و دوره‌های آنلاین را طی بکنید. کنجکاو باشید.

درست لحظه‌ای که الگوهایتان را عوض کنید و این کیفیت‌ها را وارد زندگی روزانه‌تان کنید، قادر هستید به زندگی‌تان معنا و جهت دهید، یک روز از استراحت کن بیدار می‌شوید و متوجه می‌شوید که “ایول! بالاخره مکانی هستم که باید باشم!”

حالا بلند شوید، بروید و چیزی بسازید!

****اگر پيشنهادى داريد در قسمت نظر بنويسيد****

نگارش توسط: شبنم ب.

موفقیت و شادکامی در بخش خانه و خانواده سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بيا ای ساقی گلرخ بياور باده رنگين
««« »»»
که فکری در درون ما از اين بهتر نمی‌گيرد

چنانچه جزو این سه دسته می باشید، حتما موفق می شوید (۴ عکس)

TT / 193 — TP / 16%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال