افزایش تعرفه‌‌ی تلفن ثابت از قبوض مردادماه اعمال شده است


 سخنگوی شرکت مخابرات ایران با بیان اینکه تعرفه های جدید تلفن ثابت و اینترنت از اول مردادماه ابلاغ شده، گفت: این تغییرات در قبوض مربوط به دوره مرداد تا مهر سال جاری اعمال گردیده است.
 
به گزارش سیتنا، دکتر زارعیان در گفتگوی زنده با شبکه خبر با تشریح این تغییرات توضیح داد: بر این اساس، تعرفه یک دقیقه مکالمه ثابت به ثابت شهری از ۳۰ ریال به ۴۵ ریال افزایش یافته است. البته در مکالمات ثابت به ثابت به بین شهری هیچگونه افزایش تعرفه ای اتفاق نیفتاده است.
 
وی ادامه داد: همچنین برای تلفن‌های ثابت، حداقل کارکرد در شهرها ۳۳۰ دقیقه و در روستاها ۲۰۰ دقیقه مکالمه شهری لحاظ شده است.
 
سخنگوی شرکت مخابرات ایران اضافه کرد: بدین ترتیب در مناطق روستایی به ازای هر ماه، ۹۰۰ تومان و در مناطق شهری ۱۴۸۵ تومان در قبوض تلفن ثابت به عنوان حداقل کارکرد لحاظ خواهد شد.
 
دکتر زارعیان افزود: با توجه به اینکه حدود ۶ میلیون مشترک تلفن ثابت در ماه هیچ کارکردی ندارند و در عین حال ماهانه حدود ۸ تا ۱۰ هزار تومان نگهداری خطوط تلفن ثابت برای مخابرات هزینه دارد، سازمان تنظیم مقررات و دولت برای کمک به شرکت مخابرات ایران این مصوبه را ابلاغ کرده که از اول مرداد ماه اجرایی شده و در قبوض جدید مشترکان تلفن ثابت اعمال گردیده است.
 
وی همچنین خاطرنشان کرد: در بخش تعرفه اینترنت مخابرات به صورت میانگین حدود ۲۰ تا ۳۰ درصد کاهش تعرفه برای مشترکان اینترنت مخابرات تعیین گردیده که این کاهش تعرفه از تاریخ اول مرداد ماه سال جاری اعمال شده است.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال