صالحی: پس از برجام فرصت‌ها یکی پس از دیگری مثل سونامی به سمت ما می‌آید


 رئیس سازمان انرژی اتمی گفت: پس از برجام در شرایط غیر قابل باور قرار گرفتیم به طوری که فرصت‌ها یکی پس از دیگری مثل سونامی به سمت ما می‌آید، زیرا طرف مقابل دیده که این ملت اراده پیشرفت دارد.
 
به گزارش فارس، علی اکبر صالحی رئیس سازمان انرژی اتمی در دهمین همایش نخبگات فردا در سالن اجلاس سران گفت: هر انسانی اگر از شاخص‌های نخبگی برخوردار باشد نمی‌تواند در برابر مسایل ساکت باشد و حتما موضع می‌گیرد.
 
به گفته وی، یک نخبه باید دغدغه معیشت و فرهنگ هموطن خود را داشته باشد و اگر مسئولیتی گرفت خداپسندانه آن را انجام دهد.
 
رئیس سازمان انرژی اتمی با بیان اینکه انقلاب ما فلسفه سیاسی جدیدی ارائه کرد، گفت: اگر انقلاب ما بی محتوا بود اینقدر دنیای استکبار در برابر ما قد علم نمی‌کرد، می‌بینید که این انقلاب نظام سیاسی جهان را به چالش می‌کشد و به همین دلیل دشمنی می‌کنند.
 
وی خاطرنشان کرد: پس از برجام در شرایط غیر قابل باور قرار گرفتیم به طوری که فرصت‌ها یکی پس از دیگری مثل سونامی به سمت ما می‌آید، زیرا طرف مقابل دیده که این ملت اراده پیشرفت دارد.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات