علیزاده: هدف اصلی تیم ما قهرمانی در جهان است


با دیگران به اشتراک بگذارید

علیزاده: هدف اصلی تیم ما قهرمانی در جهان است

مربی تیم کشتی فرنگی بیمه رازی گفت: هدف اصلی تیم ما قهرمانی در لیگ جهانی کشتی فرنگی است.

عکس   علیزاده: هدف اصلی تیم ما قهرمانی در جهان است

فرشاد علیزاده در گفت و گو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، در خصوص حضور تیم بیمه رازی در مسابقات لیگ کشتی فرنگی اظهار داشت: خوشبختانه تیم خوب و یکدستی را برای حضور در مسابقات آماده کرده ایم و مشکل خاصی وجود ندارد.

وی افزود: سعی کردیم در هر وزنی بهترین نفرات را استفاده کنیم تا در مسابقات لیگ همچون فصل اول عنوان قهرمانی را بدست آوریم. بیمه رازی سرمایه گذاری خوبی انجام داده است و باید براساس همین اصل تیم را ارنج کنیم.

مربی تیم کشتی فرنگی بیمه رازی خاطرنشان کرد: حضور نفراتی مثل عبدولی، زیدوند، بیابانگرد، نوری و قاسمی باعث جذابیت لیگ نیز می شود و از سوی دیگر سعی کردیم در اوزانی که مسابقات انتخابی برگزار می شود، کشتی گیر خارجی جذب کنیم.

علیزاده ادامه داد: حضور دو کشتی گیر مطرح ارمنی در لیگ جای شکر دارد و این نرفات می توانند به نوعی به برخی از کشتی گیران ایرانی تجربیات خود را منتقل کنند.

وی عنوان کرد: برنامه تیم کشتی بیمه رازی بلند مدت است و هدف اصلی قهرمانی مجدد در لیگ جهانی است و امیدواریم بتوانیم با این ظرفیت به این مهم دست یابیم.

*با تشکر از انتخاب شما کاربر عزيز*

گردآوری توسط: كامران ز.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

رسيد مژده که آمد بهار و سبزه دميد
««« »»»
وظيفه گر برسد مصرفش گل است و نبيد

علیزاده: هدف اصلی تیم ما قهرمانی در جهان است

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال