تجاوز به زنی در محل پارلمان انگلیس یک زن با شکایت به متروپلیتن گفته است روز جمعه گذشته در مقر پارلمان انگلیس مورد حمله و تجاوز قرار گرفته است.

به نوشته روزنامه گاردین، بعد از شکایت یک زن مبنی بر حمله و تجاوز از سوی مردی 23 ساله که از مشاوران حزب محافظه‌کار است، پلیس موضوع را تحت بررسی قرار داد.

افسران متروپلیتن، پلیس لندن، گفتند بعد از آنکه زن قربانی زنگ‌های هشدار را به صدا درآورد، به محل اعزام شده بودند.

مرد متجاوز تاماه ژانویه سال 2017 به قید وثیقه آزاد است تا تحقیقات در این زمینه انجام بگیرد. سخنگوی پلیس لندن گفته است یک مرد 23 ساله دستگیر شده و اقدام به تجاوز داخل دفتر نمایندگان پارلمان صبح روز جمعه انجام شد.

روزنامه انگلیسی سان هم در این‌باره نوشت، زن قربانی به پلیس گفته است مردی 23 ساله به نام سام آرمسترانگ از مشاوران حزب حاکم، به وی تجاوز کرده است.

زن قربانی به پلیس گفته است صبح روز جمعه با آرمسترانگ به دفتر آقای مک‌کینلی از نمایندگان پارلمان رفته و در آن مکان مورد حمله و تعرض قرار گرفت اما مک‌کینلی از هرگونه اظهارنظری در این باره امتناع کرده است.

منابعی گفته‌اند این حادثه زمانی روی داده است که مشاوران حزب حاکم و زنان مهمان آن‌ها در حال شرب خمر و مستی در مقابل مجلس اعیان هم دیده شده بودند.

فارس

[ منبع این خبر سایت ساعت 24 می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال