نامه فرمانداری تهران درباره پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

نامه فرمانداری تهران درباره پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد

خبرگزاری فارس: نامه فرمانداری تهران درباره پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران نقل کرد: به نامه‌ای که فرمانداری تهران برای پاساژ علاءالدین ارسال کرده اعتراض دارم و این نامه کارنامه سیاهی را به تصویب رسانده است.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، محمد سالاری در دویست و نود و هشتمین نشست علنی شورای اسلامی شهر تهران در بررسی گزارش شورایاری منطقه ۵ بیان داشت: درخصوص محلات کن و فرحزاد در منطقه ۵ جلساتی با معاونت معماری و شهرسازی شهرداری تهران به انجام رسانده شده است و مسیر خوبی در این خصوص در پیش است و باید براساس پیوست مطالعاتی و نقش تفصیلی اقدامات ضروری در این دو محله جلو برود.

وی تاکید کرد: باید جایگاه شورایاری ها در فرایند برنامه ها و بر آن شوی ها نگاه شود.

سالاری درباره وجود قومیت های گوناگون در شهر تهران بیان داشت: در حال حاضر تنها ۳-۲ درصد ساکنان تهران از تهرانی های کلاسیک هستند و مابقی از دیگر شهرستان ها وارد تهران شده اند. لذا توجه به قومیت ها و فرهنگ های گوناگون در تهران باید پیگیری شود.

رئیس کمیسیون معماری و شهرسازی شورای اسلامی شهر تهران در ادامه به نامه فرمانداری تهران در خصوص تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین بیان داشت: بنده به نامه فرمانداری اعتراض دارم و با ارسال این نامه کارنامه سیاهی را ثبت کرد. تخریب طبقه هفتم پاساژ علاءالدین نماد مبارزه با فساد هستند و تاکنون نیز پارتیشن های این طبقه تخریب شده و باید برچیده شود.

**نظر يا پيشنهاد خود را با ما در ميان گذاريد**

گردآوری توسط: آرمان ث.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بلبلی برگ گلی خوش رنگ در منقار داشت
««« »»»
و اندر آن برگ و نوا خوش ناله‌های زار داشت

نامه فرمانداری تهران درباره پاساژ علاءالدین کارنامه سیاهی را ثبت کرد

TT / 35 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال