ثبت هر دقیقه یک نزاع / سالی یک شهر خالی می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

ثبت هر دقیقه یک نزاع / سالی یک شهر خالی می شود

دبیر علمی کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران با اشاره به اینکه هر دقیقه یک نزاع در پزشکی قانونی کشور ثبت می‌شود، گفت: سالانه ۳۰۰ هزار ایرانی کشور را ترک می‌کنند که ۱۵۰ هزار نفر از آنان تحصیلکرده هستند، در واقع هر سال یک شهر کشور خالی می‌شود.

عکس   ثبت هر دقیقه یک نزاع / سالی یک شهر خالی می شود

به گزارش سلامت خبرگزاری تسنیم، محمد اربابی در افتتاحیه سی و سومین کنگره سالیانه انجمن علمی روانپزشکان ایران اظهار داشت: سالانه بیش از ۳۰۰ هزار ایرانی کشور را ترک می کنند که ۱۵۰ هزار نفر از این افراد جوان و افراد تحصیلکرده هستند در واقع هر سال یک شهر کشور خالی می شود.

وی با اعلام اینکه هر دقیقه یک نزاع در سازمان پزشکی قانونی کشور ثبت می شود، تاکید کرد: نیاز است به روانپزشکی وسیع تر نگاه کنیم و جنبه های اجتماعی آن را مورد توجه قرار دهیم.

اربابی با بیان این مطلب که دهه آینده دهه مسائل مداخلات سلامت روان خواهد بود، گفت: در دهه آینده بیشتر مداخلات به سمت و سوی روش های پیشگیرانه برای هر فرد خواهد رفت.

وی با بیان این مطلب که مداخله در سلامت روان نیازمند همکاری و جلب مشارکت کار تیمی است، اظهار داشت: بهبود سلامت روان جامعه نیازمند همکاری منسجم روانپزشکان، روانشناسان، جامعه شناسان، مددکاران اجتماعی، متخصصین مغز و اعصاب و حتی افراد ایده پرداز در حوزه سلامت روان است.

*****************************

مطلب از : آرمان ث.

اجتماعی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

درده به ياد حاتم طی جام يک منی
««« »»»
تا نامه سياه بخيلان کنيم طی

ثبت هر دقیقه یک نزاع / سالی یک شهر خالی می شود

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات