روزهای آینده موضوع استعفای وزیر ارشاد مشخص می شود/ پیش نویس لایحه بودجه ٩٦ آبانماه تقدیم دولت می شودد


با دیگران به اشتراک بگذارید

روزهای آینده موضوع استعفای وزیر ارشاد مشخص می شود/ پیش نویس لایحه بودجه ٩٦ آبانماه تقدیم دولت می شودد

خبرگزاری فارس: روزهای آینده موضوع استعفای وزیر ارشاد مشخص می‌شود/ پیش نگار لایحه بودجه ٩٦ آبانماه تقدیم دولت می شودد

سخنگوی دولت گفت: سازمان برنامه و بودجه تا اواسط آبان ماه پیش نگار لایحه بودجه ٩٦ را تقدیم دولت می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، محمدباقر نوبخت سخنگوی دولت امروز (سه شنبه ۲۷ مهرماه) با حضور در نشست خبری خود با اصحاب رسانه بیان داشت: درخصوص ارائه تسهیلات به واحد های تولیدی، این کار در ماه های اول خیلی با کندی جلو رفت. علت آن نیز این بود که تا بانک ها توجیه شوند و تا ستاد مربوطه به قواعد یکسان برسد، ما در ماه های اول با تأخیر قادر بودیم شاهد این باشیم که واحدهای تولیدی تسهیلات گیرند.

وی اطراف اقدامات دولت برای پیش گیری از ناپاکی هوا نیز گفت: الآن هنوز ناپاکی هوا مضمون قرار نگرفته و امیدواریم هیچ زمان قرار نگیرد ولی ما در سال گذشته بحثی مطرح شد که بخشی از مسئولیت افزایش ناپاکی هوا و افزایش آلاینده ها برای ماشین ها بویژه تاکسی های فرسوده است

نوبخت در همین خصوص گفت: ما از اوایل دی ماه سال گذشته نشانه روی کردیم که ماشین های نو را جایگزین ۹۰ هزار ماشین فرسوده در ناوگان شهری کنیم.

سخنگوی دولت در ادامه سخنان خود گفت: در اجرای نقش فعال سازی ٧٥٠٠ واحد تولیدی نیمه فعال و راکد طبق آخرین گزارش های مجلسی که تا ٢٥ مهرماه ارائه شده، ١٢ هزار و ٢٢ واحد تولیدی قادر بوده اند ٨ هزار و ٩٧٧ میلیارد تومان تسهیلات دویافت کنند. از این تعداد ٥ هزار و ٨٧٢ واحد از طریق ستاد تسهیل استان ها تسهیلات گرفتند و ٦ هزار و ١٥٠ واحد هم به طور مستقیم از بانکها تسهیلات گرفتند.

وی تصریح کرد: در ٣ ماه امسال رشد اقتصادی ٤.٤ افزایش یافت که آثارش در بخش اشتغال قابل ملاحظه بوده به طوری که نسبت اشتغال در بهار امسال به ٣٤.٧ افزایش یافت درحالی که این نسبت در بهار سال گذشته ٣٣.٩ بود. در ٣ ماه بهار امسال ١ میلیون و ٢٠٠ هزار نفر وارد بازار کار شدند که جمعیت فعال هستند که از این تعداد ٧٥٠ هزار نفر توانستند شغل یابند و به جمعیت شاغلین افزوده شد و مابقی هم به هر علتی قادر نبودند شغل یابند و به جعیت بیکار افزوده شدند، در همین زمینه نسبت اشتغال به جمعیت در سن کار از ٣٣.٩ به ٣٤.٧ افزایش یافت.

نوبخت در ادامه اطراف بودجه ۹۶ گفت:سازمان برنامه و بودجه تا اواسط آبان ماه پیش نگار لایحه بودجه ٩٦ را تقدیم دولت می کند.

سخنگوی دولت همچنین درباره استعفای وزیر ارشاد نیز گفت: همانطور که خود وزیر نقل کردند چندین روزی منتظر مانید تا این مسئله مشخص شود.

ادامه دارد . . .

*براى بالا بردن سطح کيفى سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد*

گردآوری توسط: پاكمهر و.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خوشتر از فکر می و جام چه خواهد بودن
««« »»»
تا ببينم که سرانجام چه خواهد بودن

روزهای آینده موضوع استعفای وزیر ارشاد مشخص می شود/ پیش نویس لایحه بودجه ٩٦ آبانماه تقدیم دولت می شودد

TT / 55 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال