آموزش در واحدهای صنعتی قزوین موجب افزایش راندمان تولید می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

آموزش در واحدهای صنعتی قزوین موجب افزایش راندمان تولید می شود

خبرگزاری فارس: آموزش در واحدهای صنعتی قزوین موجب افزایش راندمان تولید می‌شود

مدیر‌عامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان قزوین نقل کرد: برگزاری دوره‌های تخصصی در شهرستان‌ها و در داخل شهرک‌ها و نواحی صنعتی علاوه بر تقویت زیرساخت‌ها، راندمان تولید را هم زیاد کرده و در نهایت موجب تولید و بهره‌روی می‌شود.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از قزوین، در راستای اجرای مفاد تفاهم نامه فی مابین سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان و سازمان آموزش فنی و حرفه ای کشور، جلسه ای با حضور مرتضی انوشه مدیر توسعه بنگاه های سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین صبح امروز در مرکز تکنولوژی و کسب و کار شهرک صنعتی کاسپین برگزار شد.

حمیدرضا خانپور مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین در این نشست بیان داشت: این استان در بر می داری تواناییها و ظرفیت های فراوانی در عرصه تولید و صنعت است که برای برگزاری دوره های تخصصی در شهرستان ها و در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی زیرساخت های ضروری فراهم و تدابیری فکر شده است.

وی با بیان این که شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین از تمام واحدهای صنعتی خواست می کند تا تعلیمهای ضروری که در این شرکت ها و واحدها به انجام رسانده میشود، نهایت استفاده را ببرند.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین عنوان کرد: شرکت ها و واحدهایی که در مرحله ساخت و ساز، نصب خودرو آلات و بهره برداری هستند فرا خوانده میشود برای کیفیت و ارتقای مهارت نیروهای انسانی شاغل در دوره های تعلیمی تخصصی شرکت کرده و همکاری مطلوبی را داشته باشند.

خانپور ادامه داد: برگزاری دوره های تخصصی در شهرستان ها و در داخل شهرک ها و نواحی صنعتی علاوه بر تقویت زیرساخت ها، راندمان تولید را هم زیاد کرده و در نهایت موجب تولید و بهره روی می شود.

این مسؤول با بیان این که بیش از ۱۲۵ دوره تعلیمی در دستور کار معاونت صنایع کوچولو شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین قرار دارد، خاطرنشان کرد: این دوره تعلیمی تا پایان سال جاری برای این واحدها انتخاب شده است.

مدیر عامل شرکت شهرک های صنعتی استان قزوین یادآور شد: تاکنون بیش از ۸۲۸ دوره تعلیمی برای بیش از ۱۴ هزار و ۷۰۰ نفر با ۲۲۲ هزار نفر ساعت تعلیمی در واحدهای صنعتی به انجام رسانده شده است.

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین هم در ادامه این نشست یادآور شد: این اداره کل با همکاری سازمان فنی و حرفه ای کشور تمام تلاش خود را برای برگزاری تعلیمهای غیررسمی یا همان مهارتی برای واحدهای صنعتی قرار داده تا این دوره ها به انجام رسانده شود.

منصور جلیلوند با بیان این که آموزش نقش اصلی و اساسی در توسعه و پیشرفت دارد، بیان کرد: زیربنای هر کار اقتصادی و تولیدی آموزش است که با این اصلی می شود به نتایج مطلوبی دست یافت.

* لزوم تقویت واحدهای صنعتی و تولیدی قزوین

مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای استان قزوین افزود: امروز یکی از مشکلاتی که در سطح جامعه مشهود است، بیکاری بوده که این اصلی به خاطر نبود آموزش و مهارت نیروهای انسانی است که می شود با آموزش بیکاری را ریشه کن کرد.

جلیلوند همکاری و تعامل سیستم های اجرایی را برای توسعه و تقویت زیرساخت های استان قزوین و تقویت واحدهای صنعتی و تولیدی را خواستار شد.

مدیر توسعه بنگاه ها و کارآفرینی سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان هم در ادامه این نشت مطرح کرد: یکی از برنامه های محوری این سازمان ارائه آموزش به ۱۰۰ هزار نفر از فعالان صنایع کوچولو در سطح کشور است که امیدواریم در این زمینه کامیاب عمل کنیم.

مرتضی انوشه تشریح کرد: تعلیمهای مهارتی به نیروی انسانی واحدهای صنعتی و تولیدی در حمایت از صنایع کوچولو و متوسط نقش اصلی و بسزایی در روند توسعه و تقویت کشور دارد که این اصلی جزء پنج برنامه عمده سازمان صنایع کوچولو و شهرک های صنعتی کشورمان در راستای برنامه های اقتصاد مقاومتی است.

وی با اشاره به راهبرد سال جاری مبنی بر اقتصاد مقاومتی، اقدام و عمل نقل کرد: یکی از موفقیت ها و تحقق این راهبرد در کشور تشویق کردن و همکاری مدیران عامل شرکت های خدماتی شهرک ها و نواحی صنعتی است که نیروهای خود را به آموزش ترغیب کنند.

–براى بالا بردن سطح کيفى، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد–

گردآورنده : مژده ل.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

بگو که جان عزيزم ز دست رفت خدا را
««« »»»
ز لعل روح فزايش ببخش آن که تو دانی

آموزش در واحدهای صنعتی قزوین موجب افزایش راندمان تولید می شود

TT / 95 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال