لاریجانی: از این پس قبل از نوشتن نامه ای به دفترم اعلام می کنم به امضای «پروفسور کواکبیان» برسد!


با دیگران به اشتراک بگذارید

لاریجانی: از این پس قبل از نوشتن نامه ای به دفترم اعلام می کنم به امضای «پروفسور کواکبیان» برسد!

خبرگزاری فارس: لاریجانی: از این پس پیش از نگاشتن نامه ای به دفترم اعلام می‌کنم به امضای «پروفسور کواکبیان» برسد!

رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به اعتراض کواکبیان نماینده تهران که نسبت به ارسال نامه لاریجانی به مقام عظمای ولایت درباره برنامه ششم توسعه انتقادگر بود، نقل کرد: از این پس به دفترم اعلام می‌کنم پیش از نگاشتن نامه ای به امضای «پروفسور کواکبیان» برسد!

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، مصطفی کواکبیان نماینده مردمان تهران در مجلس شورای اسلامی در نشست علنی امروز (سه شنبه) پارلمان در تذکری آیین نامه ای نسبت به ارسال نامه رئیس مجلس به مقام عظمای ولایت درباره لایحه برنامه ششم توسعه نقد کرد و بیان داشت: آقای لاریجانی! شما بر چه اساسی درباره لایحه برنامه ششم به مقام عظمای ولایت نامه نگاشته اید؟! چرا شما از طرف مجلس به مقام عظمای ولایت نامه ارسال کرده اید.

در ادامه علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی در پاسخ به این تذکر کواکبیان با بیان این که رئیس مجلس قادر هست نامه نویسی کند، نقل کرد: از این به بعد وقتی که می خواهم نامه ای بنگارم به دفترم اعلام می کنم پیش از نگاشتن نامه ای به امضای «پروفسور کواکبیان» برسد! بنده برای این که معضل شما را حل کنم این کار را به انجام رساندم , نه از طرف مجلس بلکه از طرف رئیس مجلس شورای اسلامی به مقام عظمای ولایت نامه نگاشتم.

کواکبیان در پاسخ به لاریجانی نقل کرد: خب اجازه می دادید مصوبات مجلس به شورای نگهبان می رفت و چنانچه شورا مجدداً ایرادی وارد می کرد، آن را به گردهمایی تشخیص ارسال می کردید.

لاریجانی در پاسخ به کواکبیان توضیح داد: آقای کواکبیان! تحلیل شورای نگهبان این است که چنانچه ایراد اصل ۷۵ قانون اساسی در مصوبه ای موجود بود، امکان ارجاع آن مصوبه به گردهمایی تشخیص وجود ندارد، در این شرایط ما چه کاری باید به انجام میرساندیم؟!

**************

تهیه شده توسط : رستم گ.

سیاسی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

خود را بکش ای بلبل از اين رشک که گل را
««« »»»
با باد صبا وقت سحر جلوه گری بود

لاریجانی: از این پس قبل از نوشتن نامه ای به دفترم اعلام می کنم به امضای «پروفسور کواکبیان» برسد!

TT / 69 — TP / 24%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال