لزوم آشنایی دانش آموزان با فعالیت محیط بانان


با دیگران به اشتراک بگذارید

لزوم آشنایی دانش آموزان با فعالیت محیط بانان

خبرگزاری فارس: لزوم آشنایی دانش‌آموزان با فعالیت محیط‌بانان

مدیرکل محیط زندگی کرد خراسان جنوبی با بیان این که باید دانش‌آموزان به عنوان آینده‌سازان کشور با نوع فعالیت و تیپ محیط‌بانی آشنایی پیدا کنند، نقل کرد: افرایش معضلات محیط‌ زندگی کرد وظیفه محیط‌بانان را در حفظ حیات‌وحش سخت می‌کند.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد از بیرجند، پرویز آرامنش صبح امروز در مهمانی نقش یک ساعت با محیط بانان، بیان داشت: نقش یک ساعت با محیط بانان این فرصت را در اختیار محیط بانان میگذارد تا دانش آموزان را به عنوان آینده سازان کشور با نوع فعالیت و تیپ محیط بانی آشنا سازند و خلال شناسایی حیات وحش و محیط زندگی کرد به دانش آموزان، آنها با قدر و منزلت طبیعت آشنایی پیدا کنند تا علاوه بر حفظ محیط زندگی کرد توسط خود دانش آموزان از آنها مدد بگیریم تا با مطرح کردن این تعلیمها در سطح خانواده سبب آگاهی دیگران نیز شوند.

وی نقل کرد: در حال حاضر روز جدید بر معضلات محیط زندگی کرد اضافه میشود که این امر وظیفه محیط بانان را در حفظ حیات وحش استان مشکل تر می کند.

مدیر کل محافظت محیط زندگی کرد خراسان جنوبی افزود: در شرایطی که کشور روز جدید با معضلات زندگی کرد محیطی بیشتری مواجه می شود وظیفه همه ما حفظ و حراست از حیات وحش است.

آرامنش ادامه داد: با توجه به این که استان خراسان جنوبی از حیات وحش غنی برخوردار است و یوزپلنگ ایرانی، آهو و گوزن در برخی از مناطق استان زندگی کرد می کنند باید سعی کنیم علاوه بر صفا کردن از طبیعت دین خود به محیط زندگی کرد را با حافظت از آن ادا کنیم.

وی خاطرنشان کرد: این نقش تا پایان سال جاری ادامه خواهد داشت و در ۴۵ مدرسه برای پسرها استان خراسان جنوبی به انجام رسانده خواهد شد و عزم دفاع از محیط زندگی کرد را در دانش آموزان زیاد خواهد کرد.

مدیر کل محافظت محیط زندگی کرد خراسان جنوبی نقل کرد: وجود ۱۱۹ شهید محیط بان در سطح کشور نمایان میکند برخی انسان ها برای حفظ منافع خود و تخلف در حیات وحش سبب شهادت برخی از محیط بانان می شوند.

–لطفا نظرات خود را در بخش نظر بنويسيد–

گردآورنده : پروانه ه.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

باده لعل لبش کز لب من دور مباد
««« »»»
راح روح که و پيمان ده پيمانه کيست

لزوم آشنایی دانش آموزان با فعالیت محیط بانان

TT / 86 — TP / 26%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال