فولاد هرمزگان «برند» شد


به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از هرمزگان، در این دیدار خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان نیز حضور داشت، احمد مرادی گفت: فولادهرمزگان را ابتدای کلنگ زنی تا هم اکنون که به موفقیت های بسیاری دست یافته است به دلیل مسوولیت‌های مختلفی که داشته‌ام بخوبی می شناسم و امروز فولادهرمزگان بعنوان یک برند در صنعت شناخته می شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی با اشاره به آزادگی و حفظ عزت بعنوان مهمترین درس قیام امام حسین (ع) افزود: مهمترین دلیل حضور در فولاد هرمزگان عرض خداقوت و قدردانی از مجموعه مدیران و کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر این مجموعه عنوان نمود و از کسب موفقیت‌های حاصل شده این شرکت بخصوص در یک سال گذشته ابراز خرسندی نمود.

وی به شرایط سخت و طاقت فرسای کار در صنعت فولاد اشاره کرد و گفت: کارکنان فولاد هرمزگان که اکثرا جوان هستند نشان دادند در راستای آبادانی و بی نیازی کشور از واردات تلاش می‌کنند که نمونه واقعی اقتصاد مقاومتی است.

مرادی تصریح نمود: در دوران نمایندگی نیز با تمام تلاش و توان سعی در رفع مشکلات و موانع رشد و توسعه این صنعت تاثیرگذار خواهیم بود و با توجه به تعامل بسیار خوبی که بین دولت یازدهم و مجلس دهم وجود دارد فرصت مغتنمی است تا عقب ماندگی ها را با همدلی و وفاق جبران نماییم.

وی اظهار داشت: در هرمزگان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی از جمله انرژی و صنعت وجود دارد که با همدلی و تعامل باید هرچه سریعتر از این فرصت‌ها به شایستگی استفاده کنیم و یک تحول عظیم در هرمزگان می توان ایجاد نمود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی گفت: آمارها بسیار خوشحال کننده‌ای ارائه شد و با مشاهده خطوط تولید آینده روشن و امیدوارکننده‌ای را برای این شرکت پیش بینی می کنیم.

وی با اشاره به اصل 44 قانون اساسی، موضوع خصوصی‌سازی صحیح را با در نظر گرفتن همه جوانب آن مهم دانست که می تواند در صورت اجرای صحیح باعث رضایت مندی مردم شود.

مرادی با اشاره به اهمیت مدیریت مشارکتی افزود: استفاده از همه ظرفیت‌های کارکنان در چنین صنایعی برای پیشرفت و تداوم آن بسیار لازم است، چون تولید در این حجم بالا مستلزم یک مدیریت سیسمتی و مشارکتی است. مطمئن باشید بر اساس وظیفه تلاش می‌کنیم تا رسیدن فولاد هرمزگان به جایگاه ارزنده خود در کنارتان باشیم.

در این دیدار مهندس امیرمسعود هراتیان، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز با خیر مقدم و تشکر از حضور نماینده مجلس، و بیان برخی از موفقیت‌ها و رکوردهای تولید گفت: تلاش می‌شود تا پایان سال میلادی قرارداد توسعه از 1.5 میلیون تن به 3 میلیون تن در سال قطعی شود و عملیات اجرای آغاز شود.

امیرمسعود هراتیان با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار جهانی فولاد افزود: با وجود شرایط بسیار سخت و قیمت پایین جهانی فولاد، این شرکت در یکسال گذشته توانسته علاوه بر تامین نیاز داخل، بازارهای جدید بین المللی را بدست آورد.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال