http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

فولاد هرمزگان «برند» شد

 فولاد هرمزگان «برند» شد

به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از هرمزگان، در این دیدار خلیل قاسمی، رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت هرمزگان نیز حضور داشت، احمد مرادی گفت: فولادهرمزگان را ابتدای کلنگ زنی تا هم اکنون که به موفقیت های بسیاری دست یافته است به دلیل مسوولیت‌های مختلفی که داشته‌ام بخوبی می شناسم و امروز فولادهرمزگان بعنوان یک برند در صنعت شناخته می شود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی با اشاره به آزادگی و حفظ عزت بعنوان مهمترین درس قیام امام حسین (ع) افزود: مهمترین دلیل حضور در فولاد هرمزگان عرض خداقوت و قدردانی از مجموعه مدیران و کارکنان پرتلاش و خستگی ناپذیر این مجموعه عنوان نمود و از کسب موفقیت‌های حاصل شده این شرکت بخصوص در یک سال گذشته ابراز خرسندی نمود.

وی به شرایط سخت و طاقت فرسای کار در صنعت فولاد اشاره کرد و گفت: کارکنان فولاد هرمزگان که اکثرا جوان هستند نشان دادند در راستای آبادانی و بی نیازی کشور از واردات تلاش می‌کنند که نمونه واقعی اقتصاد مقاومتی است.

مرادی تصریح نمود: در دوران نمایندگی نیز با تمام تلاش و توان سعی در رفع مشکلات و موانع رشد و توسعه این صنعت تاثیرگذار خواهیم بود و با توجه به تعامل بسیار خوبی که بین دولت یازدهم و مجلس دهم وجود دارد فرصت مغتنمی است تا عقب ماندگی ها را با همدلی و وفاق جبران نماییم.

وی اظهار داشت: در هرمزگان ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های فراوانی از جمله انرژی و صنعت وجود دارد که با همدلی و تعامل باید هرچه سریعتر از این فرصت‌ها به شایستگی استفاده کنیم و یک تحول عظیم در هرمزگان می توان ایجاد نمود.

نماینده مردم بندرعباس، قشم، حاجی آباد، بندرخمیر و ابوموسی گفت: آمارها بسیار خوشحال کننده‌ای ارائه شد و با مشاهده خطوط تولید آینده روشن و امیدوارکننده‌ای را برای این شرکت پیش بینی می کنیم.

وی با اشاره به اصل 44 قانون اساسی، موضوع خصوصی‌سازی صحیح را با در نظر گرفتن همه جوانب آن مهم دانست که می تواند در صورت اجرای صحیح باعث رضایت مندی مردم شود.

مرادی با اشاره به اهمیت مدیریت مشارکتی افزود: استفاده از همه ظرفیت‌های کارکنان در چنین صنایعی برای پیشرفت و تداوم آن بسیار لازم است، چون تولید در این حجم بالا مستلزم یک مدیریت سیسمتی و مشارکتی است. مطمئن باشید بر اساس وظیفه تلاش می‌کنیم تا رسیدن فولاد هرمزگان به جایگاه ارزنده خود در کنارتان باشیم.

در این دیدار مهندس امیرمسعود هراتیان، مدیرعامل شرکت فولاد هرمزگان نیز با خیر مقدم و تشکر از حضور نماینده مجلس، و بیان برخی از موفقیت‌ها و رکوردهای تولید گفت: تلاش می‌شود تا پایان سال میلادی قرارداد توسعه از 1.5 میلیون تن به 3 میلیون تن در سال قطعی شود و عملیات اجرای آغاز شود.

امیرمسعود هراتیان با اشاره به وضعیت نامطلوب بازار جهانی فولاد افزود: با وجود شرایط بسیار سخت و قیمت پایین جهانی فولاد، این شرکت در یکسال گذشته توانسته علاوه بر تامین نیاز داخل، بازارهای جدید بین المللی را بدست آورد.

منبع: جام جم آنلاین
تبلیغات

http://www.webiruni.ir/uploads/sujpqbk9fhkwl90d6g26bb45u2cu50jn.jpg

http://www.webiruni.ir/uploads/qk53boo8lx96sfes7wspanpa8j40j5x8.jpg

آخرین مطالب
قیمت‌ دلار، سکه و طلا در بازار امروز
قاتل مشکین شهری زیر چرخ های کامیون جان باخت+ تصاویر
استخدام پشتیبان دستگاه کارتخوان در یاس ارغوانی در کردستان(بانه)
زنبورهای پاراتوزئید سفید بالکها را شکار می کنند
کودکی در تگزاس ۲ بار متولد شد (عکس)
بازگشت بازیگران جم به کشور
سرقت اطلاعات 43 میلیون کاربر سایت آمریکایی
تا ساعت 7:30 صبح قرار بود نجفی معرفی شود
رفتار خشن پیشمرگه ها با یک داعشی+تصویر
استخدام دانشگاه های علوم پزشکی (کارت آزمون)
چهره سردار آزمون روی دیوار ورزشگاهی در روسیه
مهران مدیری وماشین لوکسش! (عکس)
بیرانوند سوژه شبکه های اجتماعی شد+عکس
ضعف گمرک برای کنترل کالا از طریق ایکس‌ری
عکس پانته آ بهرام در کنار پدر و مادر و خواهرش
دستگاه تصفیه آب تایوانی
استخدام کارشناس فروش،کارشناس حسابداری،کارشناس تحقیقات بازار
پیکسل ایکس ال امتیاز تعمیرپذیری 6 را از iFixit دریافت کرد
عکس های عاشقانه دلتنگی برای تصویر پروفایل
ماشین میلیاردی و خاص بازیگر زن مشهور در خیابان های تهران+تصاویر