http://www.webiruni.ir/uploads/qt6c60h3v17rpqhcvz1olirx02snnio4.jpg http://www.webiruni.ir/uploads/qu2k3pw281p5ov5hwlsxd07x37w8nzgb.jpg

اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

با دیگران به اشتراک بگذارید

اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

رئیس شورای شهر همدان خطاب به اعضای شورا و رسانه‌ها گفت: درباره وضعیت شهردار همدان تا زمانی که مدارک تکمیل نشده اظهارنظری نکنند تا بتوان در فضایی آرام این وضعیت را تعیین تکلیف کرد.

عکس   اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، رضا میرزایی صبح امروز در صحن علنی شورای شهر همدان اظهار داشت: اعضای شورای شهر از مباحث و مصاحبه هایی که مدیریت شهری را با مشکل روبه رو می کند خودداری کنند.

وی با اعلام اینکه اعضای شورای شهر از مصاحبه درباره وضعیت شهردار همدان خودداری کنند افزود: در تاریخ چهار مهرماه نامه ای توسط استانداری مبنی بر اینکه شهردار همدان از ۱۵ مهرماه بازنشسته است برای شهردار و رونوشت آن برای ریاست شورای شهر ارسال شد.

میرزایی با بیان اینکه این بحث از شورای عالی استان ها و استانداری مورد پیگیری قرار گرفته است گفت: براساس اعلام نظر این دو نهاد، این نامه براساس قانون مصوب امسال درباره عدم به کارگیری افراد بازنشسته به شورای شهر و شهردار همدان ابلاغ شد.

وی با اعلام اینکه تاکنون سازمان بازنشستگی پاسخی به نامه استعلام شورای شهر درباره وضعیت بازنشستگی شهردار همدان اعلام نکرده است تصریح کرد: براساس تصمیم شورای شهر تا زمانی که سازمان بازنشستگی قطعا وضعیت شهردار همدان را اعلام کند قطعا تصدی پست وی ادامه دارد.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به اینکه تا زمانی که سازمان بازنشستگی نتیجه نامه شورای شهر همدان را اعلام کند قانون برای شورای شهر یکی بوده و همه اعضا این موضوع را می پذیرند عنوان کرد: شورای شهر وظیفه دارد تا لحظه آخر در کنار شهردار همدان همکاری کند تا مشکلی در وظایف مدیریت شهری پیش نیاید.

وی بیان کرد: کمیته ای با حضور معاونت های شهرداری و مدیران منطقه در شهرداری همدان تشکیل شده و پرونده هایی که از ۱۵ سال قبل مانده را مورد بررسی قرار می دهند که باید تا دو ماه آینده وضعیت آنها را تعیین تکلیف کنند.

میرزایی درباره وصول مطالبات شهرداری همدان از دستگاه های دولتی نیز گفت: با استاندار و معاونان وی صحبت شده تا در زمان تخصیص اعتبار مطالبات شهرداری از دستگاه ها دریافت شود.

وی با اعلام اینکه وضعیت مجتمع تجاری-اداری الماس معضلی برای شهر همدان شده است بیان کرد: با توجه به اینکه پروژه الماس برای ۲۰ سال قبل است معاونت عمرانی استانداری همدان خواستار تشکیل جلسه با حضور مسئولان شهرداری، استانداری و دادگستری شد تا بتوان وضعیت آن را تعیین تکلیغ کرد.

رئیس شورای شهر همدان اظهار داشت: سهام داران مجتمع الماس تعدادی آزاده و جانباز هستند که هیئت مدیره این مجتمع درخواست کرده است زمینی که قرار بود در آن پارکینگ احداث کرده را به شهرداری منتقل کرده و سه میلیارد تومان نیز به صورت نقدی پرداخت کنند تا به طور کامل پرونده این مجتمع مختومه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز اظهار داشت: حق جلسه اساتید و مدرسان در کمیته های مرکز مطالعات و پژوهش های شورای شهر همدان که به ازای هر ساعت ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان بود ۳۰ درصد افزایش یافت.

****************

متن از : آزيتا و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر گفتم دعای می فروشان
««« »»»
چه باشد حق نعمت می‌گزارم

اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

منبع: سرزه
تبلیغات
تبلیغات
آخرین مطالب
با این اطلاعات به راحتی به ارمنستان سفرکنید!
استخدام کادر مالی و حسابداری در شرکت معتبر مبناتلکام
فراز و فرود ۵۰ ساله هما/غفلت از دستاوردهای دوران تحریم ایران ایر
شاهراه ترانزیتی جنوب کشور بازگشایی شد
سفالگری لارستان؛ هنری فراموش شده در گذر زمان
شاهراه ترانزیتی جنوب کشور مسدود شد/ تلاش برای بازگشایی مسیر
به چه صورت دندان ها را بشوییم؟
شکست مقابل پیکان خیلی عجیب نیست/ داور خط می توانست در لحظات پایانی بهتر کار کند
زندگی مردم با کمبود آب و برق به مخاطره می افتد
نباید چمن مصنوعی شورابیل به شکل وارداتی خریداری می شد
الگوسازی و تکریم نخبگان مأموریت اصلی بنیاد نخبگان/ شناسایی بزرگان علم و فرهنگ از وظایف بنیاد نخبگان است
لزوم کمک دستگاه ها برای رفع مشکلات زیرساخت های شهری ایلام
دختر نوجوان طعمه تلگرامی هکر طمع‌کار
مخالف الحاق اراضی جدید به محدوده شهر اردبیل هستیم
کولتورال ۱ ۷ رئال؛ آغاز طوفانی در کوپا دل ری
عیب و ایراد حوزه خدمات شهری اردبیل نباید مغفول بماند
یونایتد ۱ ۰ سیتی: انتقام خفیف!
عملکرد نیروگاه شهید رجایی شفاف سازی شود
شکست چلسی برابر وستهام در جام انجمن
انجام ۱۸ نوع فعالیت دانشجویی در دانشگاه آزاد رودهن
تبلیغات