اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند


با دیگران به اشتراک بگذارید

اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

رئیس شورای شهر همدان خطاب به اعضای شورا و رسانه‌ها گفت: درباره وضعیت شهردار همدان تا زمانی که مدارک تکمیل نشده اظهارنظری نکنند تا بتوان در فضایی آرام این وضعیت را تعیین تکلیف کرد.

عکس   اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

به گزارش خبرگزاری تسنیم از همدان، رضا میرزایی صبح امروز در صحن علنی شورای شهر همدان اظهار داشت: اعضای شورای شهر از مباحث و مصاحبه هایی که مدیریت شهری را با مشکل روبه رو می کند خودداری کنند.

وی با اعلام اینکه اعضای شورای شهر از مصاحبه درباره وضعیت شهردار همدان خودداری کنند افزود: در تاریخ چهار مهرماه نامه ای توسط استانداری مبنی بر اینکه شهردار همدان از ۱۵ مهرماه بازنشسته است برای شهردار و رونوشت آن برای ریاست شورای شهر ارسال شد.

میرزایی با بیان اینکه این بحث از شورای عالی استان ها و استانداری مورد پیگیری قرار گرفته است گفت: براساس اعلام نظر این دو نهاد، این نامه براساس قانون مصوب امسال درباره عدم به کارگیری افراد بازنشسته به شورای شهر و شهردار همدان ابلاغ شد.

وی با اعلام اینکه تاکنون سازمان بازنشستگی پاسخی به نامه استعلام شورای شهر درباره وضعیت بازنشستگی شهردار همدان اعلام نکرده است تصریح کرد: براساس تصمیم شورای شهر تا زمانی که سازمان بازنشستگی قطعا وضعیت شهردار همدان را اعلام کند قطعا تصدی پست وی ادامه دارد.

رئیس شورای شهر همدان با اشاره به اینکه تا زمانی که سازمان بازنشستگی نتیجه نامه شورای شهر همدان را اعلام کند قانون برای شورای شهر یکی بوده و همه اعضا این موضوع را می پذیرند عنوان کرد: شورای شهر وظیفه دارد تا لحظه آخر در کنار شهردار همدان همکاری کند تا مشکلی در وظایف مدیریت شهری پیش نیاید.

وی بیان کرد: کمیته ای با حضور معاونت های شهرداری و مدیران منطقه در شهرداری همدان تشکیل شده و پرونده هایی که از ۱۵ سال قبل مانده را مورد بررسی قرار می دهند که باید تا دو ماه آینده وضعیت آنها را تعیین تکلیف کنند.

میرزایی درباره وصول مطالبات شهرداری همدان از دستگاه های دولتی نیز گفت: با استاندار و معاونان وی صحبت شده تا در زمان تخصیص اعتبار مطالبات شهرداری از دستگاه ها دریافت شود.

وی با اعلام اینکه وضعیت مجتمع تجاری-اداری الماس معضلی برای شهر همدان شده است بیان کرد: با توجه به اینکه پروژه الماس برای ۲۰ سال قبل است معاونت عمرانی استانداری همدان خواستار تشکیل جلسه با حضور مسئولان شهرداری، استانداری و دادگستری شد تا بتوان وضعیت آن را تعیین تکلیغ کرد.

رئیس شورای شهر همدان اظهار داشت: سهام داران مجتمع الماس تعدادی آزاده و جانباز هستند که هیئت مدیره این مجتمع درخواست کرده است زمینی که قرار بود در آن پارکینگ احداث کرده را به شهرداری منتقل کرده و سه میلیارد تومان نیز به صورت نقدی پرداخت کنند تا به طور کامل پرونده این مجتمع مختومه شود.

وی در بخش دیگری از سخنان خود نیز اظهار داشت: حق جلسه اساتید و مدرسان در کمیته های مرکز مطالعات و پژوهش های شورای شهر همدان که به ازای هر ساعت ۵۰ تا ۹۰ هزار تومان بود ۳۰ درصد افزایش یافت.

****************

متن از : آزيتا و.

استان ها در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

اگر گفتم دعای می فروشان
««« »»»
چه باشد حق نعمت می‌گزارم

اعضای شورای شهر همدان درباره وضعیت شهردار مصاحبه نکنند

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال