هجدهمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی در دریانوردی آغاز به کار کرد


با دیگران به اشتراک بگذارید

هجدهمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی در دریانوردی آغاز به کار کرد

خبرگزاری فارس: هجدهمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی در دریانوردی آغاز به فعالیت کرد

هجدهمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی لحظاتی قبل با حضور دبیر شورای عالی امنیت ملی، جانشین وزیر دفاع و فرمانده نیروی دریایی ارتش آغاز به فعالیت کرد.

سرزه به نقل از خبر گزاری فارس خبر می دهد، امروز هجدهمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی و دریانوردی با حضور دست اندرکاران این صنعت و مسئولان و مدیران ملی در کیش آغاز به فعالیت کرد.

در این همایش و نمایشگاه مسئولان و دست اندرکاران صنایع دریایی و دریانوردی ازجمله امیر دریابان شمخانی دبیر شورای عالی امنیت ملی کشورمان، امیر سرتیپ امیرحاتمی جانشین وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح، امیردریادار سیاری فرمانده نیروی دریایی ارتش و علی اصغر مونسان مدیرعامل سازمان منطقه آزاد کیش و سعید نژاد مدیرعامل سازمان بنادر و دریانوردی حضور دارند.

صنایع دریایی در اقتصاد ملی و پیشرفت بسیاری از کشورهای ساحل دریا از جمله کشورمان به خاطر ایجاد اشتغال توسعه سواحل و بنادر فعال شدن صنایع جانبی و توسعه حمل و نقل همواره از جایگاه مخصوص ای برخوردار است و توجه مردمان، دولتمردان و همه اقشار جامعه را به خود جلب کرده است.

پتانسیل و ظرفیت های بالای این صنعت باعث شده است این صنعت به ابزاری هوشمند در جهت همراهی چرخه کلان اقتصادی کشور مبدل شود.

صنایع دریایی با توجه به تواناییهای موجود به عنوان یک صنعت اصلی در حال توسعه اکنون نیاز مبرم به برنامه ریزی در سطح کلان، سیاست قرار دهی، حمایت همه جانبه و مدیریت علمی در ارتقای توانمندی ها و تقویت نقاط قوت دارد.

از این رو با برگزاری چنین همایش هایی دست اندرکاران و متخصصان دریایی و دریانوردی و صنایع دریایی گرد هم می آیند تا این صنعت جایگاه مخصوص خود را در اقتصاد کشور بدست آورد.

******************

تهیه کننده : بهار ج.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

پيش زاهد از رندی دم مزن که نتوان گفت
««« »»»
با طبيب نامحرم حال درد پنهانی

هجدهمین همایش و نمایشگاه صنایع دریایی در دریانوردی آغاز به کار کرد

TT / 36 — TP / 13%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال