سومین اقیانوس پیمای تمام ایرانی امروز تحویل می شود


با دیگران به اشتراک بگذارید

سومین اقیانوس پیمای تمام ایرانی امروز تحویل می شود

کشتی اقیانوس‌پیمای ایران-کاشان به عنوان سومین اقیانوس‌پیمای تمام ایرانی کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران امروز با حضور معاون اول رئیس‌جمهوری تحویل می‌شود.

عکس   سومین اقیانوس پیمای تمام ایرانی امروز تحویل می شود

به گزارش خبرنگار اقتصادی خبرگزاری تسنیم، سرانجام پس از چند سال سومین اقیانوس پیمای ساخت داخل طی مراسمی امروز تحویل کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران می شود. این کشتی جزو ۵ سفارش کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران به ایزوایکو است که البته قرارداد دو فروند از این کشتی های با وجود خرید تجهیزات لغو شد.

دیماه سال ۹۲ مدیرعامل شرکت سازنده سومین اقیانوس پیمای ایرانی با بیان این که کشتی اقیانوس پیمای ایران ــ کاشان ۲۲۰۰ TEU کانتینر ظرفیت دارد به تسنیم گفته بود: کشتی های ایران ــ اراک و ایران ــ شهرکرد در دو سال گذشته تحویل بهره بردار شد. ساخت کشتی ایران ــ کاشان با همکاری کشتیرانی از محل سپرده های ما بابت حسن انجام شناورهای قبلی که نزد آنها (کشتیرانی) داشتیم مجدداً آغاز شده است.

وی با بیان این که پیشرفت فیزیکی این کشتی از مرز ۹۴ درصد عبور کرده است، گفت: پیش بینی می شود این کشتی خرداد سال آینده به کشتیرانی جمهوری اسلامی ایران تحویل شود. تنها بحث راه اندازی این کشتی باقی مانده که با توجه به یک سری تجهیزات خارجی باید سی دی و نرم افزارهای راه اندازی آنها را نیز وارد کنیم.

او یادآور شد: کشتی سوم اقیانوس پیما با دو کشتی قبلی این فرق را دارد که تمام تجهیزات آن کنترلی بوده و به صورت اتوماسیون کامل و بسیار پیشرفته است، به همین دلیل نیازمند نرم افزارهای خاص برای راه اندازی آن هستیم.

___________________________________

تهیه و تدوین : پروانه ه.

اقتصادی در بخش سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

کی کند سوی دل خسته حافظ نظری
««« »»»
چشم مستش که به هر گوشه خرابی دارد

سومین اقیانوس پیمای تمام ایرانی امروز تحویل می شود

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال