فیلم بیش از ده میلیون کودک یمنی نیازمند کمک های انسان دوستانه اند -دانلود و پخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

بیش از ده میلیون کودک یمنی نیازمند کمک های انسان دوستانه اند

برای دانلود فیلم اینجا کلیک کنید

نماینده سازمان یونیسف در امور کودکان در شهر صنعاء یمن از نیاز بیش از ده میلیون خردسال یمنی به مددهای انسان دوستانه گزارش کرد.

سرزه به نقل از وبسایت yjc.ir؛ محمد الاسدی نقل کرد: اکنون بیش از ده میلیون خردسال در یمن نیازمند مددهای بشر دوستانه هستند. نیازهایی که این کودکان دارند شامل آب و غذا و دارو و حمایت های روحی و روانی از طریق ایجاد فرصت های عالی تعلیمی و به طور کلی خدمات عمومی است.به طور مثال در استان الحدیده بیش از صد هزار خردسال از بدخوری حاد عذاب میکشند به این معنی که این کودکان شبیه افراد سالم هستند اما به کمک نیاز دارند. در این راستا ما امسال نقشی را برنامه ریزی کرده ایم تا بتوانیم از سازمان نگاه کن المللی یونیسف امکانات مادی و انسان دوستانه ای را برای درمان شصت هزار تن از این کودکان گیریم.ما امسال خیلی تلاش کردیم تا بتوانیم طی چندین ماه گذشته یعنی از ماه ژانویه تا سبتامبر چهل و پنج هزار خردسال یمنی را تا کنون درمان کنیم و از مرگ نجات دهیم.به طور مثال در سال دو هزار و یازده، سی در صد کودکان یمنی در استان الحدیده از بدخوری عمومی عذاب میکشیدند. طی سال های دو هزار و یازده و دوازده و سیزده و چهارده ما قادر بودیم این رقم را به زیر بیست در صد منتقل بکنیم و این کاهش کمک و دستاورد بزرگی برای کودکان یمنی بود اما با معضلات تازه رقم خورده مشخص شده است که این رقم به سی در صد افزایش کشف کرده و معضلات تغذیه ای کودکان در الحدیده بیشتر شده است.

**براى بالا بردن کيفيت سايت سرزه لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بنويسيد**

تهیه از : تهمينه ث.

کلیپ های خبری در بخش ویدیو خبر سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

در ازل پرتو حسنت ز تجلی دم زد
««« »»»
عشق پيدا شد و آتش به همه عالم زد

فیلم بیش از ده میلیون کودک یمنی نیازمند کمک های انسان دوستانه اند -دانلود و پخش

TT / 40 — TP / 117%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال