بدهکاری چهار تیم با وجود پایان مهلت اعلام شده/ داورزنی حرفش را زیر پا می گذارد؟ (۲ عکس)


با دیگران به اشتراک بگذارید

بدهکاری چهار تیم با وجود پایان مهلت اعلام شده/ داورزنی حرفش را زیر پا می گذارد؟

با وجود پایان مهلت تعیین شده برای تسویه حساب تیم‌های لیگ برتر والیبال، هنوز چهار تیم بدهکار هستند.

عکس شماره ۱ ⇩

عکس   بدهکاری چهار تیم با وجود پایان مهلت اعلام شده/ داورزنی حرفش را زیر پا می گذارد؟

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، محمدرضا داورزنی در مراسم قرعه کشی لیگ برتر والیبال که روز شنبه ۱۰ مهر در فدراسیون والیبال انجام شد با جدیت و بدون هیچ ملاحظه ای گفت: سازمان لیگ در فصل آینده به هیچ عنوان برای تیم هایی که به تعهدات مالی خود عمل نکرده باشند، کارت بازی صادر نخواهد کرد و به این خاطر متوسل شدن به نمایندگان مجلس و یا فرماندار برای دادن مهلت بیشتر بی فایده خواهد بود. به نظر ما برگزاری یک لیگ توانمند با ۸ تیم خیلی بهتر از یک لیگ ۱۲ تیمی مشکل دار است.

پیش بینی رئیس فدراسیون کاملاً درست بود چون در پایان وقت مقرر از سوی سازمان لیگ برای تسویه حساب (دوشنبه ۲۶ مهر)، ۸ تیم به تعهدات خود مقابل بازیکنان فصل قبل، عمل کردند. گفته می شود، پیکان، شهرداری ارومیه، سایپا و متین ورامین، ۴ تیمی هستند که در فاصله یک روز تا آغاز لیگ برتر همچنان به بازیکنان خود بدهکار هستند و طبق گفته صریح رئیس فدراسیون، نباید کارت بازی و مجوز حضور در لیگ برای آنها صادر شود.

این در حالی است که رئیس سازمان لیگ والیبال از روز گذشته پاسخگوی اتفاقاتی که در آستانه شروع لیگ برای تیم های بدهکار خواهد افتاد، نیست. دبیر سازمان لیگ هم می گوید: ما با رئیس سازمان لیگ توافق کردیم برای اینکه حرف مان ۲ تا نشود، فقط ایشان صحبت کنند.

محمود افشاردوست، دبیرکل فدراسیون والیبال اما به خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم گفت: تا شب گذشته که من در فدراسیون بودم، هنوز چند تیم با بازیکنان خود تسویه نکرده بودند. ما در جلسه قرعه کشی لیگ و در حضور نمایندگان همه تیم ها و رسانه ها به وضوح اعلام کردیم که باید بدهی خود را تسویه کنند. چیزی برای مخفی کردن وجود ندارد به همین خاطر باید طلب بازیکنان پرداخت شود.

عکس شماره ۲ ⇩عکس   بدهکاری چهار تیم با وجود پایان مهلت اعلام شده/ داورزنی حرفش را زیر پا می گذارد؟

افشاردوست ادامه داد: داورزنی رسماً و قاطعانه اظهار کرد که اجازه بازی به تیم های مشکل دار را نخواهد داد چون فدراسیون نمی تواند پاسخگوی بازیکنان طلبکار باشد. با این حال بهتر است تیم ها در همین یک روزی که تا شروع لیگ باقی مانده بهتر است بیایند و حساب های خود را تسویه کنند.

سی امین دوره لیگ برتر والیبال از فردا (چهارشنبه) با انجام ۶ بازی در شهرهای مختلف آغاز می شود.

**انتهاي مطلب**

نگارش از : ارغوان م.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

آن روز بر دلم در معنی گشوده شد
««« »»»
کز ساکنان درگه پير مغان شدم

بدهکاری چهار تیم با وجود پایان مهلت اعلام شده/ داورزنی حرفش را زیر پا می گذارد؟ (۲ عکس)

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال