تعریف و تمجید دوباره سرمربی هیرنوین از قوچان نژاد


با دیگران به اشتراک بگذارید

تعریف و تمجید دوباره سرمربی هیرنوین از قوچان نژاد

سرمربی تیم فوتبال هیرنوین در مصاحبه با یک سایت هلندی ضمن تشریح دلایل موفقیت تیمش در فصل جدید اردویژه به تمجید از رضا قوچان‌نژاد پرداخت.

عکس   تعریف و تمجید دوباره سرمربی هیرنوین از قوچان نژاد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، تیم هیرنوین پنجمین پیروزی فصل جاری اردویژه هلند را شنبه گذشته برابر گرونیخن در هفته نهم این رقابت ها کسب کرد تا به جایگاه سوم جدول رده بندی برسد. رضا قوچان نژاد، ملی پوش ایرانی هیرنوین یکی از ارکان کلیدی این تیم در نه هفته اخیر اردویژه بوده و گل های ارزشمندی نیز برای تیمش به ثمر رساند.

یورگن استرپل، سرمربی هیرنوین درباره نتایج تیمش به سایت لیوارد هلند گفت: از عملکرد بازیکنان و نتایجی که به دست آورده ایم، راضی هستیم، اما این موقعیت می تواند شکننده باشد. وجود بازیکنان مصدوم، محرومیت های احتمالی و خروج بعضی از بازیکنان در آینده می تواند خطراتی را برای تیم هیرنوین به دنبال داشته باشد.

استرپل در ادامه با ابراز خوشحالی از حق انتخاب وسیع جهت آرایش ترکیب اصلی هیرنوین گفت: مهم ترین مسئله این است که تمامی بازیکنان مهیای بازی کردن هستند و به همین خاطر الان در بالای جدول رده بندی اردویژه قرار داریم. ما باید قدرت فعلی خود را حفظ کنیم و این اندیشه را که موفقیت ها به صورت طبیعی کسب خواهند شد، دور بیندازیم.

سرمربی تیم هیرنوین در خاتمه با نام بردن از رضا قوچان نژاد و استین اسهارس، دو بازیکن باتجربه و کلیدی تیمش اظهار داشت: آنها بازیکنانی هستند که تمامی این مراحل را گذرانده اند و می دانند باید چگونه عمل کنند. البته زمان های سخت تری نیز در انتظار هیرنوین است و باید همین روند خوب فعلی را ادامه دهیم.

تهیه کننده : لادن ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

سعی نابرده در اين راه به جايی نرسی
««« »»»
مزد اگر می‌طلبی طاعت استاد ببر

تعریف و تمجید دوباره سرمربی هیرنوین از قوچان نژاد

TT / 0 — TP / 0%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات