توضیحات نوبخت درمورد استیضاح وزیر علوم


خبرگزاری دانشجو: محمدباقر نوبخت، سخنگوی دولت در پاسخ به سوال خبرگزاری دانشجو مبنی بر اینکه برخی نابسامانی ها در دانشگاه ها دلیل بر آن شد که جمعی از نمایندگان مجلس طرح استیضاح وزیر علوم را تقدیم هیئت رئیسه مجلس کردند به طور مشخص برنامه دولت برای رفع دغدغه نمایندگان و قشر دانشجو چیست؟ گفت: براساس قانون اساسی کشور استیضاح حق نمایندگان مردم در مجلس است که بتوانند طرح استیضاحی را به مجلس ارائه دهند.
 
وی با بیان اینکه همواره تنوع سلیقه در بین نمایندگان مجلس وجود دارد، تصریح کرد: کمااینکه در رای دادن به وزرا نیز همه رای موافق به یک وزیر نمی دهند و آراء مختلفی وجود دارد.
 
سخنگوی دولت یادآور شد: من طرح پیشنهادی را ندیدم و در جریان نیستم که این طرح روی چه مواردی تاکید دارد اما وزیر علوم حتما نسبت به پاسخگویی آنها چه در جلسه علنی و چه در جلسه غیرعلنی اقدام خواهد کرد.

[ منبع این خبر سایت رجا می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال