حال و روز مصدومان استقلال برابر سایپا


با دیگران به اشتراک بگذارید

آخرین وضعیت مصدومان استقلال مقابل سایپا

استقلال در هفته نهم باید در خانه از سایپا پذیرایی کند، جدالی حساس و سرنوشت ساز که قادر هست روی آینده آبی پنهان کن تاثیر مستقیم قرار بدهد.

تصویر و عکس آخرین حالت مصدومان استقلال مقابل سایپا

به گزارش “ورزش سه”، در آستانه این بازی حساس که به نوعی دربی پایتخت هم به حساب مییاید علیرضا منصوریان با نگرانی های فراوانی روبرو است که اصلی ترین آن برمی گردد به شرایط بازیکنان مصدوم. در جدال با مشکی جامگان خسرو حیدری و کاوه رضایی با زیان دیدگی روبرو شده و طی روزهای گذشته بیشتر وقت خود را در کلینیک سپری کردند تا نگرانی زیادی اردوی استقلال را در بر بگیرد.

در خصوص آخرین حالت مصدومان استقلال کادر پزشکی این باشگاه به سرمربی اعلام کرده در مقابل سایپا قطعا معضلی برای بهره گیری از کاوه رضایی مهاجم نخست خود همچنین علی قربانی ندارد اما حالت خسرو حیدری روز پیش از بازی و در آخرین تست های پزشکی مشخص خواهد شد از همین رو روی این هافبک خلاق فعلا حسابی نگشاید.

**********************************

تهیه شده توسط: اميد ل.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

غيرتم کشت که محبوب جهانی ليکن
««« »»»
روز و شب عربده با خلق خدا نتوان کرد

حال و روز مصدومان استقلال برابر سایپا

TT / 30 — TP / 19%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال