موضع مجلسی یوفا؛ احترام به جهانبخش


با دیگران به اشتراک بگذارید

موضع رسمی یوفا؛ احترام به جهانبخش

در پی اعلام رسمی باشگاه هلندی مبنی بر غیبت ملی پوش ایرانی مقابل رقیب رژیم اشغالگر به دلیل تنش های سیاسی شایعاتی در خصوص محرومیت این بازیکن از سوی یوفا شنیده شد.

تصویر و عکس موضع رسمی یوفا؛ احترام به جهانبخش

به گزارش “ورزش سه”، علیرضا جهانبخش و باشگاه آلکمار چندین هفته پیش پس از بررسی تمامی جوانب به صورت رسمی اعلام کردند این بازیکن کلیدی در دو بازی رفت و برگشت با نماینده رژیم اشغالگر قدس غیبت خواهد داشت.

در پی این تصمیم انتقادات فراوانی از باشگاه هلندی صورت گرفت و حتی برخی رسانه های تحت سلطه صهیونیست ها مدعی شدند کمیته انضباطی یوفا قطعا با این تصمیم برخورد و محرومیتی برای آلکمار و جهانبخش انتخاب خواهد کرد. حتی یوردی کرویف بچه یوهان کرویف سرشناس به عنوان مدیر فنی باشگاه هاپوئل تل آویو نسبت به این تصمیم واکنش تندی نشان داد تا موضوع پیچیده تر از همیشه شود.

در آستانه بازی های هفته سوم و جدال رفت آلکمار با رقیب خود از رژیم غاصب صهیونیستی رسانه های هلندی با تکذیب تمامی شایعات اخیر در خصوص احتمال محرومیت مدعی شدند یوفا رسما اعلام کرده در چنین بر آن شوی های دخالت نخواهد کرد بلکه به تمام آنها ارج مینهد. سایت ووته وال هلند در گزارشی اطراف این داستان نگاشت:« یوفا از اینکه باشگاه آلکمار و جهانبخش صداقت خود را نمایان کرده و بدون بهانه هایی همچون مصدومیت و روادید تنها به دلیل معضلات سیاسی از نبود حضور بازیکن ایرانی مقابل هاپوئل گزارش کردند، ابراز مسرت و مدعی شد به این تصمیم ارج مینهد و هیچ گاه در اینشکلی مسائل دخالت مستقیم نخواهد کرد».

به این ترتیب خطر محرومیت علیرضا جهانبخش را به مخاطره نخواهد انداخت؛ بازیکنی که با تصمیم خود دوباره بر این موضوع پای فشرد که کشورمان هیچ گاه رژیم اشغالگر قدس را به مجلسیت نخواهد شناخت.

*******************

مسئول متن : بهگل ف.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

چرا همی‌شکنی جان من ز سنگ دلی
««« »»»
دل ضعيف که باشد به نازکی چو زجاج

موضع مجلسی یوفا؛ احترام به جهانبخش

TT / 45 — TP / 15%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال