خلیل زاده: می خواهند مرا در اصفهان خراب کنند


با دیگران به اشتراک بگذارید

خلیل زاده: می خواهند مرا در اصفهان خراب کنند

مدافع تیم سپاهان از هواداران این تیم درخواست صبر و حوصله داشته باشند تا سپاهان دوباره به جمع مدعیان قهرمانی لیگ برتر برگردد.

تصویر و عکس خلیل زاده: می خواهند مرا در اصفهان خراب کنند

شجاع خلیل زاده در مصاحبه با خبرنگار “ورزش سه”، درباره نتایج ضعیف تیمش در هفته های گذشته، نقد هایی که از سپاهان می شود، وداع محرم نویدکیا و برخی مسائل دیگر گفتمانهایی داشت که ماحصل آن را در ادامه می خوانید:

هواداران حق دارند ناراحت باشند

حقیقت این است که تیم ما در هفته های گذشته نتایج خوبی کسب نکرده و هواداران سپاهان حق دارند ناراحت باشند؛ به هر حال تیم ما همواره جزو مدعیان قهرمانی بوده و این که اکنون در چنین شرایطی قرار گرفته، قابل قبول نیست؛ با این وجود باید صبر داشته باشیم تا تیم به موفقیت برسد. تیم ما تغییرات زیادی داشته و به زودی با رسیدن به هماهنگی ضروری قادر هستیم نتایج مطلوبی را کسب کنیم.

پاس من ایرادی نداشت

من آگاهی نمیدارم چرا این روزها هر کاری به انجام میرسانم، حاشیه تهیه میکنند. انگار برخی منتظر هستند تا تیم ببازد و همه چیز را گردن من بیندازند. این شرایط واقعا برایم سخت شده است. در بازی با پرسپولیس آنطور قصه تهیه کردند و الان هم عده ای می گویند پاس رو به عقب به دروازه بان را مقابل ذوب آهن محکم داده‌ام؛ که این هم از آن حرف ها است! من دیگر عادت کرده ام و اجازه بدهید برخی هرچه دوست دارند، بگویند.

برخی دنبال خراب کردن من هستند

رابطه من با هواداران سپاهان همیشه ارتباطی مطلوب بوده است؛ همیشه عاشق این هواداران بوده ام و با جان و دل برای سپاهان بازی کرده ام؛ اما متاسفانه برخی دنبال خراب کردن من هستند و جوسازی می کنند تا تمرکزم بهم بریزد؛ ولی آگاهی بدارید من به عشق سپاهان خوب ترین بازی هایم را به انجام میرسانم و تلاش می کنم تا بتوانم زمان کامیابی را سپری کنم.

محرم جزو خوب ترین ها است

از وداع محرم نویدکیا بسیار غصه خوردم. او افتخار باشگاه سپاهان است و شادم که چندین سال در کنارش حاضر بودم. او از همه نظر جزو خوب ترین ها است و تنها دلخوشی‌ام این است که همچنان در کنار سپاهان حضور دارد و قادر هستیم از تجربیاتش بهره گیریم.

این وداع در شان نویدکیا عدم

موضوعی که درباره محرم نویدکیا بیشتر از هر چیز آزرده مان می کرد، این بود که او با مهمانی ای که در شانش عدم، وداع کرد. نویدکیا به قدری بزرگ است که نباید اینطور از فوتبال می رفت. کاش هواداران در ورزشگاه بودند و کاش اتفاقات بهتری رقم می خورد؛ به هر ترتیب برایش آرزوی موفقیت می کنم.

مدعی قهرمانی هستیم

هواداران سپاهان اطمینان داشته باشند که ما بازیکنان هرچه در توان داریم، قرار میدهیم تا تیم نتیجه بگیرد. شرایط مان روز جدید بهتر می شود و شک نکنید در پایان فصل نگاه کن مدعیان قهرمانی خواهیم بود. ما همچنان فرصت برای جبران داریم و خیلی زود دوباره اوج می گیریم.

– ضمن تشکر از انتخاب شما، لطفا نظرات سازنده خود را در انتهاى صفحه براى ما بفرستيد –

نگارش : ستايش ی.

ورزشی در بخش اخبار سايت سرزه

بیت انتخابی از دیوان حافظ :

من از رندی نخواهم کرد توبه
««« »»»
و لو آذيتنی بالهجر و الحجر

خلیل زاده: می خواهند مرا در اصفهان خراب کنند

TT / 68 — TP / 14%

با دیگران به اشتراک بگذارید

[ منبع این خبر سایت سرزه می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

جدیدترین اخبار منتشر شده

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال