تعطیلی کارخانه تولید شور و ترشی در شیراز


به گزارش خبرنگار جام جم آنلاین از شیراز، رییس مرکز بهداشت شهدای والفجر، گفت: کارشناسان بهداشت محیط این مرکز یک کارگاه غیرمجاز تولید انواع ترشیج را با دستور مقام قضایی تعطیل و پرونده آن را برای رسیدگی به مراجع قضایی ارسال کردند.

دکتر «عبدالحسین فرح بخش» افزود: در پی گزارش‌های مردمی در مورد فعالیت غیرمجاز این کارگاه، در بررسی ها مشاهده شد، فعالیت در این محل به صورت مخفیانه و پشت درب های بسته انجام می شود، به نحوی که با نصب دوربین های مختلف و بررسی ورود وخروج در چندین مراجعه، امکان ورود به محل میسر نشد و در نهایت با دستور مقام قضایی مبنی بر فک قفل، این امر با حضور ضابطان قضایی انجام شد.

او اضافه کرد: با توجه به فعالیت گسترده و غیرقانونی محل و استفاده از کارگر خارجی، نسبت به توقیف وسایل و مواد اولیه و تولیدی اقدام و فرد متخلف به مراجع قضایی معرفی شد و پرونده در جریان رسیدگی قرار گرفت.

دکتر فرح بخش با بیان اینکه، تولید اینگونه مواد غذایی در شرایط غیربهداشتی و با استفاده از مواد اولیه نامرغوب، صنعتی و غیرخوراکی باعث به خطر افتادن سلامت عمومی می شود، از شهروندان خواست تا در صورت مشاهده هرگونه فعالیت غیرقانونی و غیرمجاز، مراتب را با شماره تلفن 190 اطلاع دهند تا در کمترین زمان به موضوع، رسیدگی شود.

[ منبع این خبر سایت جام جم آنلاین می باشد. ]

در صورتی که در خبر منتشر شده تخلفی مشاهده میکنید و یا نیاز به ارتباط با مسئول سایت جوونی | جدیدترین اخبار روز ایران و دنیا دارید روی این قسمت کلیک کنید.

گزارش تخلف

تمامی مطالب از سایت های مجاز فارسی و ایرانی تهیه و جمع آوری شده است، در صورت وجود هرگونه مشکل از طریق صفحه گزارش تخلف اطلاع دهید.

تبلیغات

تبلیغات

دانلود سریال خارجی

دانلود فیلم ایرانی

دانلود فیلم خارجی

دانلود فیلم و سریال